Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:1)
Girona FC
cz Sobota 11.11.2023, 14:00 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španielska LaLiga • 13. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (16:02:26)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 10:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.

Girona zůstane na čele LaLigy i během nadcházející reprezentační přestávky! Kataláncům v Madridu hrubě nevyšel start a jejich malátný výkon korunoval inkasovaný gól v podání Álvara Garcíi. Od dvacáté minuty už se obraz hry začal měnit. Dovbyk ještě do přestávky vyrovnal a v 65. minutě další střelou přispěl ke gólové dorážce Savia. Pro Vallecano tento moment přišel asi v nejhorší možnou dobu, protože těsně předním neproměnilo celou sérii slibných příležitostí.

90+5

90+5
    Během Bebého centru byla ofenziva Raya v přečíslení pět na tři, jenomže De Frutosovo zakončení hlavou se mezi tyče nevešlo.

90+4
    Naivní střela Palazóna zpoza šestnáctky neprošla skrz postavený dvojblok. Po akci Nteky z podobné vzdálenosti hodně přestřelil Kike Pérez.

90+3
    Zjednodušení hry Vallecanu moc nepomáhá. Dlouhý nákop už poněkolikáté skončil u Gazzanigy.

90+2
    Bebé se jako útočník zodpovědně vrátil až do vlastního pokutového území a nenechal v něm vyniknout s růžovými vlasy hrajícího Couta.

90+1
    Nastavuje se 5 minut.

90
    Randy Nteka nemohl nic dělat s přehnaně vysokým a dlouhým centrem z nohy Espina. Gazzaniga nebude spěchat s rozehrávkou.

89
    Mumin se zbavil zodpovědnosti za rozehrávku malou domů na Dimitrievského. Rayo pozvolna startuje jeden z posledních útoků.

87
    Dva dlouhé míče ze stran obranu Girony moc neprověřily. To samé se dalo říct o Bebého střele z obří vzdálenosti. Letěla přesně na stojícího Gazzanigu.

86
    Arnau Martínez přes sebe nepustil centr Palazóna. Rayo dostává k dispozici už osmý rohový kop. Hosté dosud měli tři.

85
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Sávio, přichází Portu.

85
    ze hřiště odchází Iván Martín, přichází Valery Fernández.

83
    Herrerův centr si na zadní tyči našel Cristhian Stuani. Zakončení hlavou do gólmanova protipohybu však postrádalo přesnost a Dimitrievski okamžitě rozjíždí protiakci Raya.

82
    Yan Couto nedoručil zásilku na spoluhráče zaparkovaného před Dimitrievského bránou. Mumin rezolutně zakopl balon na roh.

81
    Domácí trenér Francisco schoval hlavu do dlaní! Lejeune po takřka dokonalém centru od Bebého hlavičkoval za vzdálenější tyč.

80
    V hledišti to jen zahučelo po pěkné střele z dálky z dílny Kikeho Péereze. Gazzaniga musel skákat ke své levé tyči a pomoct balonu na roh, jenž zlikvidoval Eric García.