Vyškov – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Chrudim – Vlašim 1:0 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 0:1 (kon.)
Brno – Olomouc B 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
cz Sobota 11.11.2023, 15:00 • ADAX INVEST Arena, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 16. kolo

Ode mě je to pro dnešek z Brna vše, hezký zbytek dne. (16:59:11)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 7:7.

Je konec! Zatímco domácí hráči leží na zemi s hlavami v dlaních, hosté mohutně slaví. A nutno říci, že naprosto zaslouženě. Po celý průběh utkání byli lepším a aktivnějším celkem, který si vypracoval několik šancí. Z jedné z nich pak udeřil osm minut před koncem útočník Jan Fiala, který propálil Berkovce na přední tyč a stal se hrdinou svého celku. Sigma tak končí podzim nesmírně cenným vítězstvím na půdě favorita a posouvá se na desáté místo, kde bodově dotahuje Líšeň, naopak Zbrojovka završuje svůj podzim jako na horské dráze hodně nečekanou porážkou a před jarní části má rozhodně na čem pracovat. V ní obsadí šesté místo s již devítibodovou ztrátou na vedoucí Vyškov.

90+4

90+3
    Asi poslední závar ve vápně Olomouce, kde se jeden z domácích skácel k zemi, ale penalta se nepíská.

90+2
    Ani teď se domácí do šance nedostali, Kronusovi utekl při individuální akci míč do autu.

90+2
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jan Fiala, přichází Adam Bednár.

90+1
    Ofsajdem končí další akce Brna a Sigma je zase o něco blíže senzační výhře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Už v poslední minutě řádné hrací doby přispěchali domácí s dalším centrem, ale opět jej obranný blok Sigmy přečetl.

89
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Lukáš Endl).

89
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Josef Koželuh).

88
    Křeč domácích směrem dopředu je stále větší, ani další centr nic nepřinesl a jen prolétl vápnem do autu...

87
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Pavel Gaszczyk.

87
    Dosavadní hrdina utkání Fiala na půlicí čáře zbytečně dojel soupeře a uviděl také žlutou kartu.