Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
UD Almería
1:3 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
cz Sobota 11.11.2023, 16:15 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga • 13. kolo

Právě nám skončil zápas, ve kterém to vypadalo, že se o vítězi nerozhodne. V 62.minutě otevřel skóre Oyarzabal, který tak vstřelil svůj sedmý gól v sezóně. O 6 minut později udeřili také domácí, když se k dorážce dostal Arribas a následně míč skončil v bráně. Na gól Almeríe odpověděl v 2.minutě nastavení Fernández, jenž proměnil penaltu a výsledek už pečetil Zubimendi, který v 90+5 zvýšil na 1:3. (18:19:25)

90+12

90+5
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Sociedad potvrzuje svou výhru v dnešním zápase a po trefě MARTINA ZUBIMENDIHO vede 1:3.

90+3
    Domácí by rádi skórovali a tak na hřiště poslali Sancu, který nahradil Lopyho.

90+2
    Penalty se ujal CARLOS FERNÁNDEZ a proměnil. Tento odborník na penalty se může radovat z gólu, kterým nejspíš zařídil vítězství svému týmu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 10 minut.

90+1
    Byla nařízena penalta. A k ruce taky došlo, Sociedad tak bude kopat penaltu.

90
    Rozhodčí se uráčel k videu, kde přezkoumá situaci v brankovišti Almeríe, pneboť zde mělo dojít k ruce.

89
    Kubo teď až moc chtěl získat přímák pro svůj tým, a tak svůj pád mírně přifilmoval.

87
    Střídání se dočkal také střelec gólu Arribas, kterého nahradil Baba.

85
    Nakonec tedy domácí kopali jen roh, ze kterého vůbec nic nevzešlo.

84
    Teď se hodně zlobí příznivci i členové Almeríe. Rozhodčí totiž neodpískal jasnou penaltu po faulu na Ramazaniho.

81
    Sociedad vytasil další střídání. Hřiště opustil nešťastný Turrientes, kterého nahradil Olasagasti.

80
    Ramazani s Arribasem se řítili do zajímavé šance. Přihrávka prvního jmenovaného ale nebyla přesná.

76
    Almería právě vstřelila branku!
    Máme srovnáno! Nejlepší střelec domácích se prosadil i nyní a arovnává tak skóre, což může být pro Almeríi hodně důležité. SERGIO ARRIBAS.

74
    Další střídání provadí hostující Sociedad. Tým ze San Sebastianu posílí Cho a nahradí tak Zakharyana.

71
    I na straně domácích opouští hřiště kapitán. Robertoneho nahrazuje Melero, společně s nim přichází na hřiště Lázaro, který nahrazuje Embarbu.

68
    Do útoku se dostal Ramazani, který dokázal usměrnit míč do brány soupeře. Jeho gól byl ale po ofsajdu, takže nemohl být uznán.

66
    Hřiště opouští kapitán hostů Oyarzabal, jehož nahrazuje Fernández.

Matěj Kotala

Góly: 76. Arribas – 62. Oyarzabal (Elustondo), 90+2. C. Fernández (pen.), 90+5. Zubimendi (Elustondo)

Karty:   27. Robertone (ALM), 50. Embarba (ALM) – 32. Sadiq (RSC), 45. A. Muñoz (RSC)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 18:19.
    UD Almería: Maximiano – H. Mendes, E. González, Chumi, Akieme – Ramazani, Robertone (C) (71. Melero), Lopy (90+3. Sanca), Embarba (71. Lázaro) – Baptistão, Arribas (87. Baba).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Kaiky, Montes, A. Pozo, Puigmal, Fettal.

Tréner: Gaizka Garitano

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Traoré, Elustondo, Le Normand, A. Muñoz – Zacharjan (74. Cho), Zubimendi, Turrientes (81. Olasagasti), Barrenetxea (46. Kubo) – Oyarzabal (C) (66. C. Fernández), Sadiq (46. Merino).
    Náhradníci: Marrero – Aramburu, U. González, Magunazelaia, P. Marín, Odriozola, Pacheco.