Augsburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Bayern – Heidenheim 4:2 (kon.) | Darmstadt – Mainz 0:0 (kon.)
Stuttgart – Dortmund 2:1 (kon.) | Bochum – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
Bayern Mníchov
4:2 (2:0)
1.FC Heidenheim 1846
cz Sobota 11.11.2023, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (17:32:26)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:8.

Máme za sebou utkání 11. kola Bundesligy, ve kterém domácí Bayern porazil Heidenheim 4:2.
    Ve 14. minutě se prosadil Kane po skvělé akci Saného. Tentýž hráč asistoval i u druhého gólu domácích, když svým rohem našel hlavu Kanea.
    Ve 2. poločase v bláznivé pětiminutovce padly 4 branky, z toho tři byli uznány.
    V 67. minutě se prosadil Kleindienst, ale pro faul VAR gól odvolal. Ten samý hráč o dvě minuty později již opravdu snížil, když využil chybu v obraně domácích. Chybnou rozehrávku využil v 70. minutě také Beste, který nechytatelně srovnal na 2:2. V minutě 72. bylo skóre 3:2, neboť Guerreiro dorazil střelu Saného. Choupo-Moting v minutě 85. završil skóre na 4:2.

90+6

90+3
    Hráči Heidenheimu kombinují kolem půlící čáry, ale tuší, že z výsledkem už nic udělat nedokážou.

90+2
    Kevin Muller předvedl skvělý zákrok, když zasáhl míč před Saném.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Denis Thomalla.

88
    Hráči Heidenheimu jsou na dně, a proto Bayern kontroluje míč.

85
    Bayern právě vstřelil branku!
    ERIC MAXIM CHOUPO-MOTING si naběhl na skvělý centr od Tela a nechytatelně hlavičkoval.
    Brankář Muller s jeho pokusem nemohl nic dělat.
    Asistence: Mathys Tel.

83
    ze hřiště odchází Benedikt Gimber, přichází Stefan Schimmer,
    ze hřiště odchází Eren Dinkci, přichází Florian Pick.

81
    Bayern bude zahrávat rohový kop.

78
    Kane spálil obrovskou šanci, když z nadějné pozice přestřelil.

77
    Bayern po nepřesné střele hostí bude rozehrávat od branky.

76
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Aleksandar Pavlović, přichází Alphonso Davies.

72
    Neskutečné, co se děje.
    Sané si naběhl na skvělý centr z lajny, ale nedal, nicméně za ním stál RAPHAEL GUERREIRO, který zvyšuje na 3:2.

71
    Heidenheim právě vstřelil branku!
    Co se právě děje v Allianz Areně.
    JAN BESTE vystihl rozehrávku Bayernu a zavěsil nechytatelně.
    Stav je rázem 2:2.

69
    Obrovskou chybu v obraně Bayernu potrestal TIM KLEINDIENST, který snižuje na 2:1.

67
    Obrovskou chybu v obraně domácích trestá Kleindienst, ale z důvodu faulunje gól odvolán.

Jan Janča

Góly: 14. Kane (Sané), 44. Kane (Sané), 72. Guerreiro, 85. Choupo-Moting (Tel) – 69. Kleindienst, 71. Beste

Karty:   3. Mazraoui (BAY)

Bayern Mníchov: Neuer (C) – B. Sarr, Upamecano (64. Guerreiro), Kim Min-jae, Mazraoui – Laimer, Pavlović (76. Davies) – Gnabry (64. Choupo-Moting), T. Müller (64. Tel), Sané – Kane.
    Náhradníci: Ulreich – Coman, Krätzig.

Tréner: Tuchel T.

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Traoré, Mainka (C), Gimber (83. Schimmer), Föhrenbach – Maloney (61. Sessa) – Dinkci (83. Pick), Theuerkauf (61. Beck), Schöppner, Beste (90. Thomalla) – Kleindienst.
    Náhradníci: Eicher – Busch, Dovedan, Siersleben.

Tréner: Schmidt F.

Rozhodca: Osmers – Siewer, Kempter