Lecce – AC Miláno 2:2 (kon.) | Juventus – Cagliari 2:1 (kon.) | Monza – Turín 1:1 (kon.)
AC Monza
1:1 (0:0)
FC Turín
cz Sobota 11.11.2023, 20:45 • U-Power Stadium, Monza • Talianska Seria A • 12. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11. (22:46:26)

Druhá půle už góly nabídla, po deseti minutách od jejího začátku se hosté ujali vedení, avšak o dalších deset minut později to bylo znovu nerozhodně. Následovalo několik možností na obou stranách, především domácí měli v nastavení hodně velkou šanci dokonat obrat, avšak změna skóre už nenastala a oba týmy si tak rozchází smírně, což je zřejmě spravedlivý výsledek.

90+5

90+4
    Trenér hostujícího celku Juric inkasuje rovněž žlutou kartu.

90+4
    Žlutá karta pro tým Turín FC (Nemanja Radonjić).

90+4
    Do šance se málem dostali hosté, ovšem těm se ve finále nepovedlo vystřelit vůbec.

90+2
    Jednomu z hráčů Monzy se nepovedlo propálit skrumáž před sebou, následně se domácí dožadovali penalty, není jim dopřána.

90+1
    Valentín Carboni se mohl stát hrdinou svého mužstva. V pokutovém území udělal obránci kličku a ocitl se prakticky tváří v tvář gólmanovi, ovšem svou střelu odehrál pouze do nohou stojícího gólmana, jemuž se tak povedlo balón vyrazit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Pedro Pereira.

89
    Žlutá karta pro tým AC Monza (Valentín Carboni). Kartu inkasuje za skluz vůči Gvidasovi Gineitisovi.

88
    Kombinace na jeden dotek nyní domácímu mužstvu nevyšla dle představ, hostům se daří odehrát balón do bezpečí.

86
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Nemanja Radonjić.

86
    ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Mërgim Vojvoda.

84
    Danilo D'Ambrosio padl hodně nepříjemně na záda, hlavní arbitr situaci jako faul nevyhodnotil.

82
    Giorgos Kyriakopoulos centroval hodně špatně z levé strany, míč odehrál za soupeřovu bránu.

81
    ze hřiště odchází Andrea Colpani, přichází Valentín Carboni.

80
    Málem to bylo znovu o gól. Ivan Ilić pálil levačkou dobře k pravé tyči, ovšem Michele Di Gregorio míč výborně vyrazil. Dorážející Antonio Sanabria trefil už jen boční síť.

78
    Samuele Birindelli z pravého křídla přihrával do pokutového území, tam ovšem nenašel žádného spoluhráče.