Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
Real Madrid
5:1 (2:0)
Valencia CF
cz Sobota 11.11.2023, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španielska LaLiga • 13. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:26. (22:56:48)

Je konec! Real Madrid poráží Valencii vysoko 5:1. Už ve 3. minutě poslal domácí do vedení krásnou ránou Dani Carvajal. Poté hrozili také hosté. Duro z otočky trefil jen Lunina. Za domácí poté Kroos z přímého kopu trefil břevno. Další šanci měl Duro v 16. minutě, ale Lunin opět podržel svůj tým. V závěru poločasu pak po rychlém brejku udeřil Vinícius Júnior. Stejný hráč se trefil i po změně stran. Rodrygo poté navíc přidal po chybě hostů čtvrtou branku. V 85. minutě zdvojnásobil svůj gólový účet i Rodrygo. V závěru se dočkali také hosté, když Luninovi sebral radost z čistého konta Hugo Duro.

90+4

90+2
    Valencia je v závěru utkání aktivnější a snaží se o kosmetickou úpravu skóre. Real už nechce inkasovat podruhé.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Nacho Fernández si při dalším výpadu soupeře lépe pohlídal náběh střelce Dura a ve skluzu míč odehrál do zámezí.

88
    Valencia právě vstřelila branku! Hosté se nakonec dočkali branky! HUGO DURO po rychlé akci z pravé strany dostal krásný centr do vápna, dostal se před Nacha a pohotovou ránou obral Lunina o čisté konto!

87
    Hosté už by se nejraději viděl v šatně po zápase. Valencii nevyšel ani další pokus o průnikovou přihrávku za obranu Realu Madrid.

85
    Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí celek přidává pátou branku! Po další rychlé kombinaci se dostal do pokutového území RODRYGO, který si míč přehodil na levačku a křížnou ránou prostřelil Mamardašviliho!

84
    Valencia se dostala vpřed po levé straně, jenže centr směřující k přední tyči si pohlídal Nacho Fernández.

83
    Střídání v týmu Real Madrid:
    ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Joselu,
    ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Nicolás Paz.

81
    Nacho Fernández si výborně pohlídal nákop na polovinu domácího celku a hlavou zahrál do rukavic připraveného Lunina.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut a duel se už pouze dohrává. Valencia po změně stran Realu Madrid prakticky neklade odpor.

79
    Modrič z levé strany narýsoval nádherný centr na malé vápno, jenže Rodrygo na míč těsně nedosáhl. Domácí si utkání užívají.

78
    Lucas Vázquez si míč skvěle zasekl na pravé straně a soupeř jej stáhl k zemi. Real Madrid tak může pokračovat v kombinaci.

77
    Dani Carvajal se skvěle vrátil s rozběhnutým soupeřem a čistým skluzem vybojoval pro Real Madrid dokonce odkop od branky.

76
    Kroos krásně našel v pokutovém území Rodryga, jenže ten byl v ofsajdu.

75
    Lunin zrychlil rozehrávku Realu Madrid výhozem na levou stranu hřiště. Jeho pobídku ale defenziva Valencie dokázala zbrzdit.

Tomáš Kubečka

Góly: 3. Carvajal (Kroos), 43. Vinícius Júnior (Rodrygo), 50. Vinícius Júnior (Rodrygo), 51. Rodrygo, 85. Rodrygo (Fran González) – 88. Duro (H. González)

Karty:   63. Camavinga (REA) – 35. Pepelu (VAL), 57. Foulquier (VAL), 69. Paulista (VAL)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:26.
    Real Madrid: Lunin – Carvajal (83. Paz), N. Fernández, Alaba, Mendy (72. Fran González) – Valverde (60. Modrić), Camavinga, Kroos – B. Díaz (72. L. Vázquez) – Rodrygo, Vinícius Júnior (83. Joselu).
    Náhradníci: Piňeiro – G. García.

Valencia CF: Mamardašvili – Correia (56. Foulquier), Mosquera, Paulista, Gayà (56. Gasiorowski) – F. Pérez (71. H. González), Pepelu (71. Jaremčuk), Guerra, Canós (65. Guillamón) – Di. López, Duro.
    Náhradníci: Doménech, Rivero – Gozálbez, Özkacar, J. Vázquez.