Augsburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Bayern – Heidenheim 4:2 (kon.) | Darmstadt – Mainz 0:0 (kon.)
Stuttgart – Dortmund 2:1 (kon.) | Bochum – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
VfL Bochum
1:1 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
cz Sobota 11.11.2023, 18:30 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:31:52)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 16:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:19.

Hrdinou zápasu byl ovšem hostující brankář MARVIN SCHWABE!!!

Máme za sebou utkání 11. kola Bundesligy, ve kterém domácí Bochum remizovala s Kolínem nad Rýnem 1:1.
    v prvním poločase se ve 25. minutě prosadil Daschner, když dorazil střelu Hofmanna.
    V poločase 2. nejprve v 54. minutě vyrovnal Selke. Následovala smršť šancí domácích. Nejprve v 66. minutě trefil Daschner tyč a v 69. minutě nejprve vyrazil nádherný volný přímý kop Stogera a dorážku Asana. V minutě 74 Schwebe čaroval, když vyrazil hlavičku Schlotterbecka a dorážku Asana. I hosté měli své šance, když v 76. minutě Selke sobecky pálil z úhlu místo přihrávky. Poté již tempo hry opadlo a zápas skončil 1:1.

90+6

90+5
    Manuel Riemann vystrašil fanoušky svého týmu, když na půlce zasahoval a dovolil si i kličku.

90+3
    Ostehage předvedl útočný faul.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Začíná se přiostřoval!
    Bernardo na půlce sestřelil unikajícího protihráče a může být rád, že viděl jen žlutou kartu.

89
    Thielmann viděl žlutou kartu za svůj faul.

88
    Očekávané góly:
    BOC KLN
    3,6 0,8

87
    Gamboa napřáhl z dobrých třiceti metrů a jen o kousek minul hostující bránu.

86
    Hostující Kainz bude zahrávat volný přímý kop.

84
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

82
    Tempo hry opadlo z důvodu častého kouskování hry.

79
    Hra je přerušena, neboť na hřišti probíhá ošetřování.

77
    Lukas Daschner zajel do svého protihráče a obdržel žlutou kartu.

76
    Na hřišti se dějí věci!! Selke se dostal do obrovské šance, ale místo přihrávky na úplně volného spoluhráče jen z úhlu pálil do domácího brankáře.