West Bromwich – Bournemouth 1:2 (kon.) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Leicester 2:3 (kon.)
Manchester United – Norwich 1:2 (kon.) | Chelsea – Sunderland 3:1 (kon.) | Southampton – Tottenham 0:2 (kon.)
Newcastle – Aston Villa 1:1 (kon.)
Stoke City FC
1:2 (0:1)
Crystal Palace FC
Sobota 19.12.2015, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 17. kolo

Je dobojované, hostia si dnes z ihriska súpera odvážajú všetky tri body. Snaha domáceho tímu o vyrovnanie bola odmenená vyrovnávajúcim gólom z pokutového kopu, no striedajúci Čung-Jong svojim parádnym gólom rozhodol o víťazstve Crystal Palace.

Crystal Palace sa po dnešnom zápase spolu s Tottenhamom bodovo dotiahne na Manchester United, ktorý prekvapivo doma podľahol Norwichu. Stoke City naopak príde o náskok pred WBA.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (17:56:59)

90+6

90+5
    Beží nám posledná minúta nadstavenia, domáci tím už nedokáže nič vymyslieť, nakopávané lopty nemajú absolútny účinok, hostia si už tesné vedenie zrejme udržia.

90+4
    Shaqiri sa z ničoho nič objavil pred pokutovým územím súpera, na bránu vyslal poriadnu delovku, ale hradbu tiel pred sebou neprestrelil.

90+3
    Hostia získali loptu, úspešne ju udržujú ďaleko od svojej brány, kde zbierajú cenné sekundy.

90+2
    V nadstavenom čase sa domáci tím zúfalo snaží o vyrovnanie, nepomohol mu ani zisk priameho kopu, po ňom končí lopta iba na kopačkách hráčov hostí.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa bude nadstavovať ešte 5 minút navyše.
    89. Lee ČUNG-JONG - 1:2

89
    Crystal Palace dal gól! Tak toto bola paráda! Po rohu sa o zakončenie pokúšalo hneď niekoľko hráčov v modro-červenom, no všetky pokusy boli zablokované. Lopta sa napokon odrazila k LEEMU ČUNG-JONGOVI, ktorý z dobrých dvadsiatich metrov krásnou delovkou prekonal Butlanda.

89
    Na opačnej strane po rýchlom útoku mohol Bolasie, no v tutovke ho parádnym zákrokom vychytal Butland! Nasledovať bude rohový kop pre Crystal Palace.

88
    Shawcross si nabiehal pred bránu, loptu kolenom iba pošteklil, chýbali mu iba centimetre. Zareagovať nestihol následne ani Johnson.

87
    Striedajúci Adam sa šikovne preštrikoval cez obranu Crystal Palace, vystrelil z väčšej diaľky, no bránu neohrozil. Získal ale aspoň rohový kop.

86
    Shaqiri krásne obstrelil múr, Hennessey sa márne načahoval za loptou, tá iba opečiatkovala ľavú tyč! Hostia tak mali opäť veľké šťastie.

85
    Walters v útoku prepadol cez Delaneyho a získal ďalší priamy kop zo sľubnej vzdialenosti od brány.

84
    Pokúšal sa o to Chung-Yong Lee, ktorý si prebral loptu v dobrej pozícii a ešte sa snažil vysunúť Bolasieho, no obranca dobre prečítal hru a jeho pass zablokoval.

83
    Tieto striedania a ďalšie prerušenia hry trošku narušili úroveň tempa hry, oba tímy však cítia šancu na trojbodový zisk a určite sa o ne budú chcieť pobiť.

82
    Posledné striedanie na strane Crystal Palace prichádza v 82. minúte, z ihriska odchádza Zaha, opačným smerom vybieha čerstvý Chung-Yong Lee.

81
    Arnautović posielal pred bránu mäkučký center, na ktorý ale zareagoval iba obranca "Orlov". Hennessey sa okamžite pokúšal o založenie protiútoku.

80
    Najprv ešte príde striedanie, Puncheona na posledných cca desať minút vystrieda Mutch.