Hamburger – Augsburg 0:1 (kon.) | Frankfurt – Brémy 2:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Dortmund 2:1 (kon.)
Hannover – Bayern 0:1 (kon.) | Ingolstadt – Leverkusen 0:1 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 3:1 (kon.)
Hannover 96
0:1 (0:1)
Bayern Mníchov
Sobota 19.12.2015, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 17. kolo

Bayern napokon vyhráva v Hannoveri gólom z pokutového kopu a do bundesligovej tabuľky zapíše tri body. V druhom polčase hostia veľa z futbalového umenia neukázali a keď boli domáci v ofenzíve bezzubí, budú mať na jar so záchranou ešte veľmi veľa práce. Pekný večer všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu (17:23:26)

90+4

90+3
    Prib poslal loptu pred bránku, kde bol aj Zieler, hostia loptu odvrátili mimo pokutové územie.

90+3
    Sakaj na pravej strane vybojoval rohový kop a na tribúnach to poriadne ožilo.

90+2
    Zieler po malej domov odkopom poslal loptu až za stredovú čiaru, tam ju však domáci spracovať nedokázali.

90+1
    Saint-Maximin si loptu na pravej strane zakopol príliš, stratil ju, defenzíva v bielych dresoch sa veľmi nenarobila.

90
    Nad základný hrací čas Gräfe a jeho spolupracovníci pridali ešte tri minúty.

90
    Coman si vypýtal faul od Saného a Gräfe bol znova nútený hru prerušiť.

89
    Bago v podaní hráčov v bielych dresoch na vlastnej polovici hracej plochy.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 49.000 divákov.

88
    Hannover svoj dlhý center pred veľké vápno hostí pokazil, lopta doplachtila k Neuerovi, ktorý poslal do akcie svojich spoluhráčov.

87
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Arturo Vidal, prichádza Sebastian Rode.

86
    Na zemi zostal po súboji sedieť Vidal, hra je opäť prerušená, Gräfe povolal na hraciu plochu lekára tímu z Bavorska.

85
    Od stredového kruhu zahral Javi Martínez malú domov, krásu futbalu v druhom polčase nevidieť, tá zostala asi v šatni.

84
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Kenan Karaman, prichádza Felix Klaus.

84
    Coman vystrelil z pravej strany po zemi, aj teraz bol veľmi nepresný.

83
    Bayern hrá s loptou na polovici hracej plochy svojho hostiteľa, no len do strán, dozadu, do strán a dozadu.

82
    Benschop sa chytil do ofsajdovej pasce, akcia domácich skončila skôr, ako sa zrodila.

81
    Defenzíva domácich vytiahnutá vysoko za stredovú čiaru, ofenzíva Bayernu ohroziť bránku domácich v záujme teraz nemá.