West Bromwich – Bournemouth 1:2 (kon.) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Leicester 2:3 (kon.)
Manchester United – Norwich 1:2 (kon.) | Chelsea – Sunderland 3:1 (kon.) | Southampton – Tottenham 0:2 (kon.)
Newcastle – Aston Villa 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:0)
AFC Bournemouth
cz Sobota 19.12.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 17. kolo

Ode mě to z tohoto pohledného zápasu bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, na počtenou! (18:01:52)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9.

Nic z toho ale nebylo a AFC Bournemouth tak vybojoval třetí výhru v řadě! Od začátku utkání byl lepším týmem a navíc byl ve 34. minutě vyloučen James McClean, díky čemuž hráli Cherries v převaze.

Té ale využili až v 52. minutě, kdy se prosadil obránce Adam Smith. Domácí se ale poté do svého soupeře opřeli a v 79. minutě po rohovém kopu dokázal vyrovnat Gareth McAuley. West Bromwich na svého soupeře po této brance nadále tlačil, nicméně v 87. minutě Fletcher ve vápně fauloval a byla z toho penalta, kterou dokázal proměnit Charlie Daniels. Ten tak rozhodl o výhře Cherries v poměru 2:1!

90+7

90+6
    Hra stále pokračuje a domácí mají poslední možnost zaútočit!

90+6
    Žlutou kartu ale dostává i Adam Smith, který si neodpusil nějakou tu mstu vůči Rondónovi.

90+5
    José Salomón Rondón neudržel nervy na uzdě a zcela zbytečně k zemi srazil Dana Goslinga! Domácí útočník tak dostává červenou kartu a je zřejmě hotovo!

90+4
    Výborně nyní u rohového praporku na útočné polovině bojoval Matt Ritchie, který dlouho pozdržel hráče West Bromwiche před útokem.

90+3
    Yann Kermorgant byl faulován Jonnym Evansem a ten nyní může být hodně rád, že nedostal druhou žlutou kartu.

90+2
    Na druhé straně se za pokutovým územím ke střeleckému pokusu dostal José Salomón Rondón, nicméně Steve Cook ho dokázal výborně zblokovat!

90+2
    Z dálky nyní dobře střílel Adam Smith a Boaz Myhill měl s tímto pokusem problémy, nakonec ho ale zkrotil.

90+2
    Dan Gosling aktivně napadal rozehrávající obránce West Bromwiche a neumožnil jim tak založit útočnou akci.

90+1
    První dotek Saida Berahina s míčem povedený nebyl, od balonu byl totiž odzbrojen čistým způsobem Adamem Smithem.

90+1
    Kapitánskou pásku na zbytek zápasu převezme Jonas Olsson. Hrát se budou ještě čtyři minuty nastavení!

90+1
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Darren Fletcher, přichází Saido Berahino.

90
    Domácí mají pochopitelně velmi otevřenou obranu a potrestat to nyní mohl Marc Pugh, který zakončoval přečíslení čtyři na dva! Boaz Myhill ale svůj celek zachránil pozorným zákrokem!

90
    Simon Francis nyní odkopl balon až k brankáři Myhillovi, který ale promptně rozehrál na své spoluhráče.

89
    West Bromwich nyní útočí po levé straně, není mu ale umožněno odcentrovat do pokutového území, brání totiž naprosto všichni hráči hostujícího celku!

88
    V hostujícím kotli je pochopitelně velmi veselo, jenomže domácí celek ale nevzdává svou snahu a nehodlá hodit flintu do žita! Tohle bude ještě nervy-drásající závěr zápasu.