West Bromwich – Bournemouth 1:2 (kon.) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Everton – Leicester 2:3 (kon.)
Manchester United – Norwich 1:2 (kon.) | Chelsea – Sunderland 3:1 (kon.) | Southampton – Tottenham 0:2 (kon.)
Newcastle – Aston Villa 1:1 (kon.)
Manchester United
1:2 (0:1)
Norwich City
Sobota 19.12.2015, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 17. kolo

Dnešný zápas v Manchestri sa skončil. Druhý polčas priniesol dva góly a niekoľko ďalších príležitostí na oboch stranách. V 54. minúte zvýšil na 2-0 Tettey a hostia oslavovali. O 12 minút neskôr znížil na 2-1 Martial a zdalo sa, že Manchester predsa len môže dnešný zápas vyhrať. V ďalšom priebehu už ale gól streliť nedokázali, a tak odchádzajú hráči Norwichu z Old Traffordu ako víťaz. Domáci mali jasnú prevahu o čom svedčí aj držanie lopty 70%-30%, no z nej vyťažili iba jeden gól, ktorý dnes nestačil ani na remízu. (17:56:43)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci smerujú do poslednej akcie.

90+3
    Smalling mal obrovskú príležitosť na vyrovnanie, ale z niekoľkých metrov poslal loptu hlavou vedľa ľavej žrde.

90+3
    V nadstavenom čase si hráči Manchestru vôbec nerozumejú, a inak úspešné prihrávky teraz končia za postrannou čiarou.

90+2
    Matta hľadal pred bránou Norwichu Smallinga, ale ten si pomohol faulom, a tak sa musia hráči domáceho tímu vrátiť na vlastnú polovicu.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času neprináša nič zaujímavé. Manchester nevyvíja žiadny zdrvujúci tlak, a naopak hostia držia loptu šikovne na útočnej polovici a zbierajú cenné sekundy.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Niektorí diváci neveria, že by ich miláčikovia dokázali streliť gól, a odchádzajú z dnešného zápasu ešte pred jeho záverom.

89
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Hráči Norwichu držia loptu pred 16kou domáceho tímu a zbierajú cenné sekundy.

88
    Rooney posielal center pred bránu Norwichu, ale tam nebol žiadny spoluhráč, ktorý by loptu dokázal usmerniť do brány. Domáci sa snažia, ale zatiaľ to neprináša vytúžený gól.

87
    70%-30% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Manchester United napriek tomu prehráva s Norwichom 1-2, a s najväčšou pravdepodobnosťou z dnešného zápasu neodíde ako víťaz.

86
    Domáci sa predsa len dostali k lopte a okamžite zamierili do útoku. Bol z toho ďalší rohový kop, po ktorom však lopta končí v náručí brankára Rudda.

85
    Posledné minúty patria hráčom Norwichu, ktorí loptu šikovne držia na útočnej polovici. Hráči Manchestru sa k nej nevedia dostať, a tak sa na ich strane zvyšuje aj nervozita.

84
    Obrovská príležitosť hostí. Po rýchlej akcii Norwichu sa k strele z 20 metrov dostal Mulumbu, ale jeho prízemnú strelu vyrazil brankár De Gea.

83
    Po dvoch striedaniach hostí pokračuje tlak Manchestru United. Pred pokutovým územím hostí je poriadne rušno.