Alkmaar – Utrecht 2:2 (kon.) | Eindhoven – Zwolle 3:2 (kon.) | Heracles – Groningen 2:1 (kon.)
AZ Alkmaar
2:2 (1:0)
FC Utrecht
cz Sobota 19.12.2015, 18:30 • AFAS Stadion, Alkmaar • Holandská Eredivisie • 17. kolo

Přeji hezký zbytek soboty a nashledanou. (20:30:25)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:8.

Hlavní rozhodčí ukončuje utkání mezi AZ Alkmaar a FC Utrecht. Zápas začal velice aktivně a první branku jsme viděli ve 28. minutě, když se levou nohou prosadil Johansson. Druhý poločas začal poměrně ''ospale'' a oba týmy měly problém s rozehrávkou. Když už to vypadalo, že se utkání bude dohrávat, přišlo to nejlepší z celého utkání. V 82. minutě se prosadil střídající Boymans a v 85. minutě otočil vývoj utkání Haller. V 90. minutě byla nařízena penalta pro domácí a tu s přehledem proměnil Gouweleeuw. Utkání tedy skončilo nerozhodně 2:2 a myslím, že je dělba bodů zasloužená.

90+3

90+2
    Nastaveny jsou tři minuty.
    90+1. Jeffrey GOUWELEEUW - 2:2

90+1
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Penaltu si vzal na starost domácí kapitán JEFFREY GOUWELEEUW a nedal brankáři šanci. Stav utkání 2:2.
    90.

90
    Penalta pro domácí!!!!!

89
    Vypadá to, že si hosté dnes odvezou všechny tři body.

88
    Domácí teď dávají všechno do útoku.

87
    A mohlo být vyrovnáno! Mühren z blízka minul branku!
    85. Sébastian HALLER - 1:2

85
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Neskutečný obrat!! Na centr z levé strany si naběhl SÉBASTIAN HALLER a z blízka prostřelil Coutinha. Stav utkání 1:2.

85
    A mohlo být hotovo, krásný zákrok předvedl Coutinho!

84
    Zbývá nám přibližně pět minut základní hrací doby.

83
    Na hřišti se děje věcí! Nejprve nebyla uznána branka Alkmaaru a o 2 minuty později hosté srovnali na 1:1.
    82. Ruud BOYMANS - 1:1