Rio Ave – Praia 2:1 (kon.) | Coimbra – Marítimo 1:1 (kon.) | Gil Vicente – Setúbal 1:1 (kon.)
Arouca – Lisabon 1:3 (kon.) | Porto – Ferreira 5:0 (kon.)
Gil Vicente FC
1:1 (1:0)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:00Primeira Liga

Dnešní zápas je u konce, Setúbal nakonec přeci jen získá bod z dnešního duelu, když vyrovnal v 83. minutě. Domácím však bod nestačí, od dna tabulky se neodlepí. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (18:50:42)

90+3

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Silva (Gil Vicente FC).

85
    Žlutou kartu dostává Ribeiro (Gil Vicente FC).

84
    Žlutou kartu dostává Venancio (Vitória FC Setúbal).

83
    Setúbal právě vstřelil branku!
    ZÉQUINHA vyrovnává v samém závěru utkání na 1:1! Dokáže se ještě jeden z týmů ujmout vedení, či zápas skončí tímto výsledkem?

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Pedro, přichází Advincula.

80
    Žlutou kartu dostává Silva (Gil Vicente FC).

80
    Zajímavá standardní situace se naskytla domácímu mužstvu. Míč ležel na hranici velkého vápna, avšak gólem to neskončilo.

78
    Zéquinha se přiblížil na dostřel, ale nedokázal rozvlnit síť.

72
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Dani, přichází Pelkas.

69
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Viana, přichází Silva.

64
    Vše se opět odehrává kolem středové čáry, zápas není nikterak divácky atraktivní.

57
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Jander, přichází Yazalde.

56
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Horta, přichází Dávila.

56
    Domácí se nyní museli bránit náporu soupeře, skóre však zůstává neměnné.

54
    Hraje se především kolem středového kruhu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozic, odkud by se dalo zakončit.

49
    Útočný faul domácích, Setúbal bude rozehrávat u vlastního vápna.

46

V prvním poločase jsme viděli jedinou branku, postaral se o ní v pětatřicáté minutě Vilela. Uvidíme, jak dopadne druhý poločas. Zůstaňte s námi.