Lokeren – Gent 3:3 (kon.) | Anderlecht – Waregem 0:0 (kon.) | Lierse – Liége 2:3 (kon.)
Sporting Lokeren
3:3 (2:2)
KAA Gent
cz Nedeľa 01.02.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KSC Lokeren s KAA Gentem se nakonec rozcházejí smírně s jedním bodem po remíze 3:3. Druhá půle začala pomalu a zprvu nebylo vidno moc šancí. Postupem času se ale tempo zrychlilo a po několika faulech padly i branky. V 72. minutě se dnes potřetí prosadil Simon a Gent potřetí vedl. Jenže dvě minuty na to se krásně trefil Vanaken a bylo to 3:3. Tento stav vydržel až do konce a tak po krásném fotbalu na obou stranách končí zápas remízou. Ode mě je to dneska všechno a z Lokerenu se s Vámi loučím. (16:26:22)

90+2

90+2
    Střídání Gentu, odchází autor tří branek Simon a na poslední vteřiny přichází Kums.

90+1
    Rohový kop nahnal husí kůži všem fandícím Gentu, Patosi rozehrál roh na Mariče, ten posunul na Mertense a ten hlavou o pár centimetrů přestřelil.

90
    Druhá změna v týmu Lokerenu, předčasně odchází De Pauw a rozhodující branku má střelit Ansah.

87
    Dessers běžel za balónem a chyběl mu krok, aby Selse překonal. Gólman KAA tam byl nakonec dřív.

86
    Také domácí poprvé střídají Persoons odchází ze hřiště a na závěr utkání přichází Dessers.

84
    De Pauw byl na zakončení hlavou příliš krátký.

83
    Hosté střídají, Saiefa má nahradit Miličievič.

82
    Saief zahrál rukou, sudí Gumienny neviděl.

80
    Odoi v souboji nechtěně udeřil Simona do obličeji, který chvíli ležel na hřišti, ale už je na nohou.

78
    Hráči obou týmů se opět probudili a začíná boj o tři body.
    Hans VANAKEN - 3:3

74
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Odoi si poradil s bránícím hráčem na levé straně, centrem našel HANSE VANAKENA, který krásným obloučkem dopravil balón do sítě a vyrovnal na 3-3.
    Moses SIMON - 2:3

72
    Gent právě vstřelil branku!
    Van der Bruggen v souboji vybojoval balón, všiml si na levé straně volného MOSESE SIMONA, který trefil výborně a posílá Gent do vedení 3:2.

70
    Hra se teď hodně zpomalila, hostům nepomohl ani rohový kop.

67
    Vanaken šlápl Foketovi na holeň a je za to potrestaný žlutou kartu. Tomu se to nelíbí, ale ani rozčílení mu nepomůže ke změně verdiktu.

66
    Na druhé straně Saief v souboji fauloval a Gent měl po šanci.

65
    Vanaken posunul na Patosiho, který na hraně šestnáctky dlouho bojoval o balón a snažil se vystřelit, několik obránců mu to ale nedovolilo.

Pavel Škopek

Góly: 10. Geršon (vla.), 43. Overmeire, 74. Vanaken – 6. Simon, 16. Simon, 72. Simon

Karty:   58. Galitsios (LOK), 67. Vanaken (LOK) – 63. Renato Neto (GNT)

Sporting Lokeren: Verhulst – Galitsios, Marič, Mertens, Odoi – De Pauw (90. De Pauw), Persoons (86. Dessers), Vanaken, Overmeire, Patosi – Leye
    Náhradníci: Lazič, Remacle, Trompet, Dessers, Ansah, Corryn, Mingiedi

KAA Gent: Sels – Nielsen, Rafinha, Geršon – Foket, Renato Neto, Dejaegere, Van der Bruggen, Saief (83. Miličievič) – Simon (90+2. Kums), Depoitre
    Náhradníci: Belhocine, Pollet, Kums, Hajradinovič, Soumahoro, Vandenbussche, Miličevič

Rozhodca: Gumienny – Bleyen, Hermans