Lokeren – Gent 3:3 (kon.) | Anderlecht – Waregem 0:0 (kon.) | Lierse – Liége 2:3 (kon.)
Sporting Lokeren
3:3 (2:2)
KAA Gent
cz Nedeľa 01.02.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a KSC Lokeren s KAA Gentem se nakonec rozcházejí smírně s jedním bodem po remíze 3:3. Druhá půle začala pomalu a zprvu nebylo vidno moc šancí. Postupem času se ale tempo zrychlilo a po několika faulech padly i branky. V 72. minutě se dnes potřetí prosadil Simon a Gent potřetí vedl. Jenže dvě minuty na to se krásně trefil Vanaken a bylo to 3:3. Tento stav vydržel až do konce a tak po krásném fotbalu na obou stranách končí zápas remízou. Ode mě je to dneska všechno a z Lokerenu se s Vámi loučím. (16:26:22)

90+2

90+2
    Střídání Gentu, odchází autor tří branek Simon a na poslední vteřiny přichází Kums.

90+1
    Rohový kop nahnal husí kůži všem fandícím Gentu, Patosi rozehrál roh na Mariče, ten posunul na Mertense a ten hlavou o pár centimetrů přestřelil.

90
    Druhá změna v týmu Lokerenu, předčasně odchází De Pauw a rozhodující branku má střelit Ansah.

87
    Dessers běžel za balónem a chyběl mu krok, aby Selse překonal. Gólman KAA tam byl nakonec dřív.

86
    Také domácí poprvé střídají Persoons odchází ze hřiště a na závěr utkání přichází Dessers.

84
    De Pauw byl na zakončení hlavou příliš krátký.

83
    Hosté střídají, Saiefa má nahradit Miličievič.

82
    Saief zahrál rukou, sudí Gumienny neviděl.

80
    Odoi v souboji nechtěně udeřil Simona do obličeji, který chvíli ležel na hřišti, ale už je na nohou.

78
    Hráči obou týmů se opět probudili a začíná boj o tři body.
    Hans VANAKEN - 3:3

74
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Odoi si poradil s bránícím hráčem na levé straně, centrem našel HANSE VANAKENA, který krásným obloučkem dopravil balón do sítě a vyrovnal na 3-3.
    Moses SIMON - 2:3

72
    Gent právě vstřelil branku!
    Van der Bruggen v souboji vybojoval balón, všiml si na levé straně volného MOSESE SIMONA, který trefil výborně a posílá Gent do vedení 3:2.

70
    Hra se teď hodně zpomalila, hostům nepomohl ani rohový kop.

67
    Vanaken šlápl Foketovi na holeň a je za to potrestaný žlutou kartu. Tomu se to nelíbí, ale ani rozčílení mu nepomůže ke změně verdiktu.

66
    Na druhé straně Saief v souboji fauloval a Gent měl po šanci.

65
    Vanaken posunul na Patosiho, který na hraně šestnáctky dlouho bojoval o balón a snažil se vystřelit, několik obránců mu to ale nedovolilo.

63
    Renato Neto podrazil De Pauwa a vidí žlutý karton.

62
    Trávník není zrovna nejideálnější, sám se o tom teď přesvědčil Van der Brugen. Ten chtěl balón odkopnout, ale o drn mu balón nohu přeskočil.

60
    Je za námi hodina čisté hry a stav je stále 2:2. Druhý poločas je stále svižný a zajímavý, ale ne tak, jak byl ten první. Uvidíme, který tým bude jako první skórovat, nebo utkání skončí remízou?

58
    Galitsiois zastavil rozběhnutého Dejaegera faulem a sudí Gumienny mu ukazuje žlutou kartu.

57
    Nenápadný centr hlavou lehce tečoval Marič a Sels měl plné rukavice práce!

56
    Depoitre podrazil Odoie a domácí budou rozehrávat přímý kop.

56
    Renato Neto se vrátil do hry.

55
    Dejaegere si krásně naběhl za obranu, ale čároví rozhodčí viděli centimetrový ofsajd.

53
    Renato Neto zůstává ležet na hřišti a z tribun je slyšet skandování jeho jména.

51
    Odoi zmátl bránícího hráče a zkusil z hranice velkého vápna vystřelit. Trefil do hlavy pravého beka, ten to ale ustál.

50
    Patosi nevydržel v klidu a za každou cenu chtěl vystřelit. Jeho pokus ale nestojí ani za zmínku.

48
    Overmeire udělal kličku a dostal se do prostoru ke střele. Jeho pravačka skončila těsně vedle pravé tyče.

46

První poločas je za námi a stav je 2-2. Utkání je zatím velice pohledné. Hra se přelévá z jedné strany na druhou a je k vidění mnoho střel a zatím i gólů. Jako první šli do vedení hosté, v 6. minutě se trefil Simon. V 10. minutě už bylo vyrovnáno, Geršon si nechtěně srazil balón do vlastní sítě. V 16. minutě už Gent zase vedl, podruhé se trefil Simon. Na 2 – 2 vyrovnal ve 43. minutě hlavou kapitán Lokerenu Overmeire. Stav je tedy zaslouženě 2-2 a my se můžeme těšit na druhý poločas, který začne přibližně v 15:34.

45+2
    Killian OVERMEIRE - 2:2

43
    De Pauw se dostal na pravé straně k balónu, centrem na zadní tyč našel KILLIANA OVERMEIRA, který si vyskočil a hlavou poslal balón za Selsovi záda! 2-2.

41
    Renato Neto chtěl podrazit Patosiho, ten ho ale přeskočil a pokračoval dál. Neto měl veliké štěstí, protože to bylo už v pokutovém území.

40
    Odoi dobře rozběhl Patosiho, který naslepo centroval pouze do chumlu hráčů Gentu.

36
    Leye byl Geršonem ošklivě sražen ve výskoku a ještě k tomu ze zadu. Hlavní sudí mu ale kartu nakonec neudělil.

34
    Van der Bruggen poslal balón na bližší tyč, kde si Verhulst vše pohlídal.

33
    Simon si na levé straně došel pro faul.

32
    Overmeire přecenil své síly, když chtěl prověřit Selse z dálky. Střela byla nepřená a bez razance.

29
    Hosté rozehrávali přímý kop, pomalý centr chytil Verhulst bez jakýchkoliv problémů.

27
    Vanaken se dostal do dobré pozici, kterou ale nevyužil, trefil hráče před sebou.

24
    Simon předvedl rychlé nohy a stihl doběhnout balón ještě na hřišti, jeho myšlenku ale nikdo neprodloužil.

22
    Foket oloupil soupeře a hledal své útočníky vepředu, jeho spoluhráči se k míči bohužel nedostali.

19
    Hra je plná krásných situací, přelévá se z jedné strany na druhou a gólmani se rozhodně nenudí.
    Moses SIMON - 1:2

16
    Po rohovém kopu vracel balón do šestnáctky Nielsen, ten našel přesně nabíhajícího MOSESE SIMONA, který svou druhou brankou posílá Gent znovu do vedení. Stav 1:2.

13
    De Fauw zkusil překvapit Selse z dálky, ale netrefil balón ideálně.
    vl. gól Rami GERŠON - 1:1

10
    Patosi centrem hledal někoho ze svého týmu, našel ale RAMIHO GERŠONA, který si nechtěně srazil balón do sítě. Stav 1-1.
    Moses SIMON - 0:1

6
    Hosté se ujímají vedení hned v úvodu. Po Dejaegerově přihrávce z pravé strany se do sítě trefil MOSES SIMON.

4
    Patosi z levé strany poslal na Selse střílený centr, který nakonec skončil na pravé spojnici tyček!

3
    De Pauw si řekl o faul, z následné rozehrávky trefil pouze zeď.

1

KSC Lokeren: Verhulst – Galitsios, Marič, Mertens, Odoi – De Pauw, Persoons, Vanaken, Overmeire, Patosi – Leye
    Náhradníci: Lazič, Remacle, Trompet, Dessers, Ansah, Corryn, Mingiedi

KAA Gent: Sels – Nielsen, Rafinha, Geršon – Foket, Renato Neto, Dejaegere, Van der Bruggen, Saief – Simon, Depoitre
    Náhradníci: Belhocine, Pollet, Kums, Hajradinovič, Soumahoro, Vandenbussche, Miličevič

Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, Hermans.

Dobrý den, vítám Vás u online reportáže ze zápasu 24. kola belgické Jupiler Pro League. Dnes se nám představí celky KSC Lokeren a KAA Gent. Domácí Lokeren je osmý a dosud posbíral 33 bodů. Hosté z Gentu jsou na tom lépe, se svými 40ti body jsou čtvrtí a v případě dnešní výhry by se posunuli na místo třetí. Vzájemný duel z konce září skončil remízou 1:1. Dnes by měl být podle sázkových kanceláří favorit Lokeren, ale uvidíme, jak tomu bude ve skutečnosti. Zápas začíná ve 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Pavel Škopek

Góly: 10. Geršon (vla.), 43. Overmeire, 74. Vanaken – 6. Simon, 16. Simon, 72. Simon

Karty:   58. Galitsios (LOK), 67. Vanaken (LOK) – 63. Renato Neto (GNT)

Sporting Lokeren: Verhulst – Galitsios, Marič, Mertens, Odoi – De Pauw (90. De Pauw), Persoons (86. Dessers), Vanaken, Overmeire, Patosi – Leye

KAA Gent: Sels – Nielsen, Rafinha, Geršon – Foket, Renato Neto, Dejaegere, Van der Bruggen, Saief (83. Miličievič) – Simon (90+2. Kums), Depoitre

Rozhodca: Gumienny – Bleyen, Hermans