Caen – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Bordeaux – Guingamp 1:1 (kon.) | Monaco – Lyon 0:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:1)
EA Guingamp
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Ligue 1 Uber Eats

Rozhodčí Desiage ukončil 23. kolo franouczské Ligue 1, ve kterém na sebe mimo jiné narazilo i Girondins Bordeaux a EA Guingamp. Tento zápas skončil nerozhodným stavem 1:1. Sledovali jsme spíše průměrné utkání, ve kterém příliš šancí k vidění nebylo. Do vedení šli ve 28. minutě hosté, za které se trefil Beauvue, ale domácí tým vyrovnal v 55. minutě na 1:1, to se mezi tři tyče trefil Poundjé. V 80. minutě si nechal dát hloupou červenou kartu Plašil, a Bordeaux tak musel dohrávat zápas v deseti hráčích. Oba celky si na svá konta připsaly po jednom bodu. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:55:50)

90+3

90+2
    Bordeaux se prokombinovalo na soupeřovu polovinu, ale útočná akce skončila kvůli odpískanému ofsajdu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Domácí tým dohrává zápas v deseti hráčích, ale snaží se o vedoucí branku. Síly na hřišti jsou vyrovnané, ale zajímavé šance nepřicházejí.

86
    Dohrál kapitán Giresse, kterého vystřídal Marveaux.

83
    Touré zahrával volný přímý kop z 20 metrů a vsadil na přímou střelu, ale ta byla nepřesná, takže stav skóre se ani v 83. minutě nemění.

82
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází André Biyogo Poko.

82
    Mathis fauloval těsně před pokutovým územím a vyfasoval žlutou kartu.

81
    Rolán vystřelil a překonal gólmana, ale před brankovou čarou dobře zasáhl jeden z obránců a na poslední chvíli zabránil stoprocentní brance.
    Provinění Plašila

80
    Plašil měl nějaké poznámky k sudímu, což se hlavnímu rozhodčímu nelíbilo a ze své kapsičky překvapivě vytasil červenou kartu. Český hráč tak musí předčasně do sprch.

79
    Domácí tým zahrával rohový kop, ale nic z něj nevytěžil.

78
    Máme tu další žlutou kartu, tentokrát ji vyfasoval Poundjé, ale zdálo se, že hráč domácího celku zasáhl míč, nikoliv svého protihráče.

77
    Beauvue se provinil proti pravidlům a vyfasoval žlutou kartu.

76
    Snaživý Chantôme obehrál svého protihráče, navedl si míč na střelu a pak to zkusil, ale tato rána byla nepřesná.

75
    Na druhé straně se o vedoucí branku snažil Mathis, ale jeho ránu zablokoval pozorný protihráč.

73
    Poslat Bordeaux do vedení se snažil Rolán, ale jeho střela byla totálně nepřesná.

72
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Isaac Thelin, přichází Enzo Crivelli.