Arsenal – Aston Villa 5:0 (kon.) | Southampton – Swansea 0:1 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:0)
Swansea City
Nedeľa 01.02.2015, 17:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Napokon sa nadstavovalo asi šesť minút, ale to podstatné nie je. Southampton doma po dobrom výkone prehral, keďže nedokázal streliť ani jeden gól. (18:54:14)

90+6

90+4
    Po zmätkoch v šestnástke hostí sa k strele dostal Pellé, lenže vysoko prestrelil.

90+3
    Domáci získali roh, ale nedokázali ho presne zakončiť.

90+3
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Elia, prichádza Seager.
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Barrow, prichádza Amat.

90+1
    Pre ošetrovanie Barrowa sa dlhšie nehrá, ale stále nevieme počet nastavených minút.

90
    Barrow ostáva ležať na zemi a doktor avizuje striedanie dne striedajúceho hráča.

89
    Ten však domácim nevyšiel a Bertrand veľmi škaredo poslal sklzom na zem Barrowa. A dokonca je z toho červená karta!

88
    Tadič si rovnal loptu na strelu, ale prekvapivo prihral na šestnástky na Maného, ktorý centrom získal roh.

87
    Mané si narazil s Pellém a ocitol sa sám pred Fabinskym, ktorého prehodil, ale na bránkovej čiare loptu vyhlavičkoval Williams naspäť k senegalskému záložníkovi, ktorý strelou opäť prekonal poľského brankára, ale opäť loptu odkopol Williams.

86
    Tadič hľadal loptou dopredu Pellého, ale našiel len jeho päty, čo využil Fernández.

85
    Bertrand sa dostal k centru, ale trafil len Rangela, ktorý loptu ihneď odkopol čo najďalej.

85
    Domáci sa tlačia ihneď dopredu, čo ale znamená okná v ich obrane, ktoré chce využiť Dyer, lenže loptu chvíľu podržal na útočnej polovici a rýchlo stratil.
    Jonjo SHELVEY - 0:1

83
    Swansea dala gól!

Tak toto je kruté pre domácich. Celý prvý polčas boli lepší "Svätci" v druhom síce Swansea začal útočiť a mal aj šance, lenže domáci si určite prehrať nezaslúžia. Tento názor však s nami nezdieľa JONJO SHELVEY a tvrdou ranou spoza šestnástky otvára skóre. Vinu na góle má do istej mieri asi aj brankár Forster.

82
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Naughton, prichádza Rangel.

81
    Dyer sa v zápase hľadá a zatiaľ sa mi nič nedarí, teraz dostal prihrávku od Fernandéza do ofsajdu.