Brémy – Hertha 2:0 (kon.) | Augsburg – Hoffenheim 3:1 (kon.)
3:1 (2:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Nedeľa 01.02.2015, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Nemecká Bundesliga

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:26:59)

Máme za sebou vynikajúce stretnutie medzi Augsburgom a Hoffenheimom, ktorý zvládli lepšie domáci a zvíťazili 3:1. V druhom polčase zvyšoval dvojgólový rozdieľ Bobadilla. Za zmienku určite stojí aj vynikajúci zákrk domáceho brankára Manningera, ktorý v 93. minúte vychytal nemožné!

90+3
    Raul BOBADILLA - 3:1

90+3
    FC Augsburg dal gól!

Je rozhodnuté. RAÚL BOBADILLA sa preštrikoval do pokutového územia a prízemnou strelou k bližšej tyči zvyšuje na 3:1!

90+2
    Vynikajúci Manninger! Ten teraz predviedol zákrok roka, keď vychytal čistý gól!

90+1
    Hostia ešte budú rozohrávať rohový kop.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

89
    Schipplock skúšal prekvapiť Manningera asi z 30 metrov, no jeho strela mierila ďaleko od domácej brány.

88
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Werner, prichádza Caiubi.

87
    Volland sa teraz dostal do roztržky s Verhaeghom, všetko sa však konči bez kartových trestov.

86
    Domáci ešte pripravujú posledné striedanie.

85
    Hoffenheim teraz zatlačil domácich v ich pokutovom území, no gólom sa to nekončí.

83
    Firmino sa dopustil opäť ďalšieho faulu, za ktorý už vidí žltú kartu.

81
    Werner ponúkol opäť nádherný center, ktorý smeroval na nohu Klavana. Domáci obranca však z bezprostrednej blízkosti netriafa bránu.