Feyenoord – Den Haag 2:1 (kon.) | Utrecht – Zwolle 0:2 (kon.) | Arnhem – Amsterdam 1:0 (kon.)
Alkmaar – Heracles 3:1 (kon.)
FC Utrecht
0:2 (0:1)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 01.02.2015, 14:30 • Stadion Galgenwaard - Utrecht • Holandská Eredivisie

To je z tohoto přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivisie na počtenou. (16:24:42)

STATISTIKY

Držení míče 58% : 42%
    Střely na branku 3:6
    Rohové kopy 10:3
    Ofsajdy 1:2
    Fauly 9:9

Je dobojováno! Ne příliš atraktivní podívaná končí k nelibosti domácích fanoušků 2:0 pro hosty ze Zwolle. Nejprve se v 39. minutě trefil z dorážky Lam, kterého v druhém poločase následoval Nijland. Domácím se regulérní branka vstřelit nepodařila, a tak tedy konečný výsledek zní 0:2. Zwolle díky třem bodům poskočilo na průběžnou 4. příčku, zatímco Utrecht klesl na 12. místo tabulky Eredivisie.

90+4

90+3
    Domácí ještě mají možnost k zahrávání rohového kopu.

90+2
    Frustrovaný Nacer Barazite nakopl míč směrem na pomezního rozhodčího a za nesportovní chování vidí žlutou kartu.
    Barazite docílil branky ze správně signalizovaného ofsajdu.

90+2
    Utrechtu se to nakonec povedlo! Branka Barazita však není uznána kvůli odmávanému ofsajdu.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se Utrechtu vstřelit alespoň čestnou branku?

89
    Před brankou Zwolle vznikl velký závar, který nakonec brankou nekončí. Hahn tak stále může doufat v čisté konto.

87
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Drost, přichází Broerse.

85
    Hráči Utrechtu předvedli sympatickou kombinaci, z které však branku hostí neohrozili. Obrana Zwolle je v dnešním utkání opravdu pozorná a mnoho střel ke svému brankáři Hahnovi nepropouští.

82
    Utrecht je aktivní, ale není mu to nic platné, branky totiž v dnešním utkání střílí pouze Zwolle, které si jde pro další 3 body do ligové tabulky.
    Stefan NIJLAND - 0:2

80
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! Letschert se nechal přetlačit STEFANEM NIJLANDEM, který si následně míč potáhl a střelou na zadní tyč přidává druhý gól svého týmu.

80
    Na Barazitův přímák si naskočil Leeuwin, ale ani on nedokázal ohrozit Hahnovu svatyni.

79
    Skvělý útočný výlet předvedl stoper domácích Letschert, který byl nakonec faulován. Přímý kop rozehraje Nacer Barazite.

76
    Utrecht tlačí svého soupeře, ale přes pozornou obranu se zatím nezvládá prosadit.