Rio Ave – Praia 2:1 (kon.) | Coimbra – Marítimo 1:1 (kon.) | Gil Vicente – Setúbal 1:1 (kon.)
Arouca – Lisabon 1:3 (kon.) | Porto – Ferreira 5:0 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (1:0)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube (Kapacita : 12 815) • Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:54:18)

Domácí dnes nakonec vydřeli výhru a do tabulky si připisují další tři body. Domácí se dostali do vedení ve 30.minutě, když se z pokutového kopu prosadil Del Valle. Hosté dokázali vyrovnat až ve druhé poločase, konkrétně v 76.minutě se trefil Sebá. Domácí ale rozhodli dnešní zápas v samotném závěru, když se v 90+1. minutě trefil Hassan.

Držení míče : 49% – 51%
    Střely celkem : 10 – 12
    Střely na branku : 6 – 4

90+3

90+1
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Domácí se na samém konci utkání dostávají do vedení! Autorem branky je AHMED HASSAN!

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89
    Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání.

88
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Wakaso a místo něj nastupuje Gustavo.

85
    Esiti také vidí od rozhodčího žlutou kartu.

82
    A také si vystřídají domácí. Ze hřiště odchází Ukra a místo něj nastupuje Zeegelaar.

81
    Hosté střídají. Hřiště opouští Taira a místo něj nastupuje Esiti.

79
    Tozé vidí od rozhodčího žlutou kartu.

76
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají stav na 1:1! Autorem branky je SEBÁ.

70
    Lionn vyzkoušel své štěstí z obrovské dálky a tato střela končí daleko vedle pravé tyče branky.

68
    Wakaso vidí za svůj nevybíravý faul od rozhodčího žlutou kartu.

66
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Cabrera a místo přenechává Arthuro.

65
    Pinto vyslal skvěle do úniku Hassana, ten však trefuje pouze tyč!

61
    Žlutou kartu vyfasoval od rozhodčího Lionn.

57
    Cabrera se dostal k hlavičce z rohového kopu, míč však končí vysoko nad brankou.

55
    Střídající Moreira nyní vypálil jedovatou střelu z hranice vápna, Kieszek konečky prstů vyráží míč do zámezí.