Rio Ave – Praia 2:1 (kon.) | Coimbra – Marítimo 1:1 (kon.) | Gil Vicente – Setúbal 1:1 (kon.)
Arouca – Lisabon 1:3 (kon.) | Porto – Ferreira 5:0 (kon.)
Gil Vicente FC
1:1 (1:0)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 01.02.2015, 17:00Primeira Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z devatenáctého kola portugalské fotbalové ligy. V tomto online přenosu se zaměříme na duel, kde Gil Vicente na svém hřiště uvítá Setúbal. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.

Gil Vicente se nachází na posledním místě tabulky, na svém kontě má 10 bodů a záporné skóre 13:33. Poslední hraný zápas skončil remízou, hrálo se na půdě Guimaraesu.

Setúbal je na čtrnácté příčce, dosud získal 17 bodů, ke kterým patří skóre 15:31. V minulém zápase porazil Rio Ave 4:1.

V posledním vzájemném zápase vyhrál Setúbal 2:0, o branky se postarali Pedro a Schmidt z penalty.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

6
    Setúbal se hnal po pomalejším začátku na branku, ale nakonec z toho byla pouze střela vedle. Odkopávat tak bude domácí brankář.

8
    Suk střílel z dobré pozice, ale Adriano se nenechal zaskočit.

12
    Setúbal drží míč na polovině soupeře, zatím se však ke střelbě nedostal.

15
    Suk se provinil faulem, bude z toho standardní situace.

17
    Z ní se nepodařilo domácím skórovat.

20
    Setúbal zahrával rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit.

21
    Ani další roh nepřinesl ovoce pro hostující tým.

23
    Setúbal přešel do útočné akce, avšak ta neměla dlouhého trvání.

25
    Střela jednoho z hostujících hráčů skončila u brankáře Adriana.

28
    Střela Evalda nebyla špatná, ale brankou neskončila.

31
    Dani vidí žlutou kartu za svůj přestupek.

34
    Gil Vicente se dostalo do střeleckých pozic, ale nedokázalo odtud skórovat.

35
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! JOAO VILELA dokázal rozvlnit síť, čímž rozjásal domácí fanoušky. Gil Vicente tak vede 1:0.

41
    Jeden z domácích se provinil útočným faulem, míč se přesune na kopačky hostů.

44
    Setúbal bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.

45
    Gabriel za přestupek vidí žlutý trest.

45
    Z volného přímého kopu se hosté neprosadili.

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

V prvním poločase jsme viděli jedinou branku, postaral se o ní v pětatřicáté minutě Vilela. Uvidíme, jak dopadne druhý poločas. Zůstaňte s námi.

46

49
    Útočný faul domácích, Setúbal bude rozehrávat u vlastního vápna.

54
    Hraje se především kolem středového kruhu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozic, odkud by se dalo zakončit.

56
    Domácí se nyní museli bránit náporu soupeře, skóre však zůstává neměnné.

56
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Horta, přichází Dávila.

57
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Jander, přichází Yazalde.

64
    Vše se opět odehrává kolem středové čáry, zápas není nikterak divácky atraktivní.

69
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Viana, přichází Silva.

72
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Dani, přichází Pelkas.

78
    Zéquinha se přiblížil na dostřel, ale nedokázal rozvlnit síť.

80
    Zajímavá standardní situace se naskytla domácímu mužstvu. Míč ležel na hranici velkého vápna, avšak gólem to neskončilo.

80
    Žlutou kartu dostává Silva (Gil Vicente FC).

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Pedro, přichází Advincula.

83
    Setúbal právě vstřelil branku!
    ZÉQUINHA vyrovnává v samém závěru utkání na 1:1! Dokáže se ještě jeden z týmů ujmout vedení, či zápas skončí tímto výsledkem?

84
    Žlutou kartu dostává Venancio (Vitória FC Setúbal).

85
    Žlutou kartu dostává Ribeiro (Gil Vicente FC).

89
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Silva (Gil Vicente FC).

90+3

Dnešní zápas je u konce, Setúbal nakonec přeci jen získá bod z dnešního duelu, když vyrovnal v 83. minutě. Domácím však bod nestačí, od dna tabulky se neodlepí. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (18:50:42)