Mönchengladbach – Hertha 3:2 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Stuttgart – Schalke 0:4 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Augsburg 1:2 (kon.) | Paderborn – Freiburg 1:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 1:0 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
1:2 (1:0)
FC Augsburg
Sobota 06.12.2014, 15:30 • RheinEnergieStadion • Nemecká Bundesliga

Je dobojované, Augsburg síce po prvom polčase prehrával, no následne hráči predviedli dokonalý obrat, keď sa im najprv zásluhou Đurđića podarilo vyrovnať a následne v poslednej minúte riadnej hracej doby do vedenia Augsburg poslal žolík Esswein. Augsburg si tak dnes odnáša z ihriska súpera všetky tri body a v tabuľke tak aspoň dočasne preskočí Bayer Leverkusen, ktorý dnes čaká náročný súboj s Bayernom Mníchov. Naopak, Kolín prinajlepšom zotrvá na 12. mieste, to či v tabuľke klesne bude záležať od výsledkov ďalších zápasov.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (17:24:09)

90+3

90+3
    Zdá sa, že je rozhodnuté, hostia sa po zisku lopty s rozohrávkou nemaznajú. okamžite ju posielajú ďaleko od svojej brány a zbierajú tak cenné sekundy.

90+2
    V nadstavenom čase sa však už Kolínu nedarí prejsť do útoku, hostia vytvorili obranný val, cez ktorý sa "Capkovia" nevedia dostať.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že domáci tím bude mať na vyrovnanie k dispozícii extra 3 minúty navyše.
    Alexander ESSWEIN - 1:2

90
    FC Augsburg dal gól! Kandidáta na hrdinu zápasu by sme mali, po dlhej nakopávanej prihrávke loptu nedokázal pred útočiacim hráčom odkopnúť Gerhardt, striedajúci ALEXANDER ESSWEIN sa uvoľnil a strelou k ľavej žrdi v poslednej minúte riadnej hracej doby posiela svoj tím do vedenia! 1:2.

89
    Augsburg posledný raz v zápase mení hráčov na ihrisku, Jeong-Ho Hong na trávniku zaujme miesto Kohra.

88
    Čas sa nám rýchlo míňa, hra sa prelieva z jednej strany na druhú, ani jeden z tímov sa však nedostáva do zakončenia.

87
    Z rohového kopu už tradične nič nebolo, z veľkého uhla ešte vystreliť skúsil Bröker, jeho pokus si už Manninger bezpečne postrážil.

86
    Voght napokon posielal pred bránu prudkú strieľanú prihrávku, ktorú tečoval Baba a bude z toho iba rohový kop. Tak to je veľké sklamanie.

85
    Začala sa nám posledná päťminútovka riadnej hracej doby, Kolín bude zahrávať priamy kop takmer z čiary ohraničujúcej pokutové územie. Uvidíme, čo domáci hráči vymyslia.

84
    Druhé striedanie na strane Augsburgu, Wernera na ihrisku nahradí čerstvý Esswein.

84
    Na ľavej strane zaútočil striedajúci Mölders, loptu si ale hodil až príliš ďaleko pred seba a už ju nedokázal dobehnúť. Rozohrávať bude Horn.

83
    Našťastie pre Kolín séria nevydarených rohový kopov Augsburgu pokračuje, pre domácu obranu nebolo problém oslobodiť sa.

82
    Frustráciu je vidieť aj na obrancovi Marvrajovi, ktorý úplne zbytočne odkopol loptu do hľadiska, čím zadarmo daroval súperovi ďalší roh.

81
    Kolín sa úspešne bráni, no hráčov stále určite mrzí veľmi nešťastný vyrovnávajúci gól, po ktorom si už nedokázali vypracovať sľubnejšiu šancu.

80
    Na opačnej strane rohový kop zahrával Bobadilla, ani z tejto štandardtky nič nebolo, rohové kopy veru dnes nevychádzajú ani jednému z tímov.