Mouscron – Anderlecht 4:2 (kon.) | Oostende – Lierse 2:1 (kon.) | Lokeren – Cercle Bruggy 0:0 (kon.)
Kortrijk – Mechelen 3:0 (kon.)
KV Oostende
2:1 (0:0)
Lierse SK
cz Sobota 06.12.2014, 20:00 • Albertpark stadion • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:00:34)

Ve druhé poločase jsme nakonec viděli branky tři. Nejdříve poslal hosty do vedení Kouemaha, ale netrvalo dlouho a za domácí srovnal Ruiz. Už to vypadalo na další remízu Oostende na domácím hřišti, ale střídání z 82. minuty se ukázalo jako klíčové. Ruytinx pobyl na trávníku necelých deset minut a v devadesáté minutě vstřelil rozhodující gól dnešního zápasu. Domácí tým se nakonec po dokonalém obratu dočkal vítězství (2:1) za tři body.

90+5

90+2
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Swinkels, přichází Nwofor.

90
    Hlavní arbitr nastavuje čtyři minuty.

90
    Oostende právě vstřelilo branku!
    BJORN RUYTINX nebyl na hřišti ani deset minut a ihned se trenérovi odvděčil brankou. Po ideálním pasu od Coussementa už pro něj nebyl problém překonat Bajkovice a rozjásat tak domácí tribuny.

89
    Rachid Bourabia se dostal do konfliktu s Ruizem a je taktéž po právu potrestán žlutou kartou.

89
    John Jairo Ruiz je po strkanici potrestaný žlutou kartou.

86
    Lehká střela Masika končí v náruči Ovona.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Canesin, přichází Ruytinx.

81
    Sayed to přehnal s důrazem v osobním souboji a vykoledoval si první žlutou kartu v dnešním utkání.

76
    Ruiz centroval do vápna, ale jeho centr byl až příliš dlouhý a končí daleko za bránou.

74
    Siani s Bensebainim se dostali do sprinterského souboje, vše ale vyřešil včasným vyběhnutím hostující Bajkovic.

71
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Coussement.

67
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Masika A. T..

63
    Traoré našel ideálně postaveného Wandersona, ale jeho střelu vyráží Ovono opět na roh.

59
    Domácím to netrvalo dlouho a je srovnáno. JOHN JAIRO RUIZ se dostal do dobré pozice a Bajkovic byl proti jeho pokusu už bezmocný.

54
    Na tribuně se strhla menší potyčka, ale hra pokračuje dál.

52
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Hoefkens, přichází Coulibaly.

51
    Fanoušci Oostende brankou hostí určitě potěšení nejsou a nyní skandují na domácí tým ,,začněte hrát fotbal".