Newcastle – Chelsea 2:1 (kon.) | Hull City – West Bromwich 0:0 (kon.) | Liverpool – Sunderland 0:0 (kon.)
QPR – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke City – Arsenal 3:2 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Manchester City – Everton 1:0 (kon.)
Hull City AFC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 06.12.2014, 16:00 • KC Stadium • Anglická Premier League

Vážení diváci, konštatovaním, že sme dnes videli veľmi podpriemerné stretnutie, ktoré dokazuje "neformu" oboch tímov v posledných kolách sa s Vami lúčim a prajem Vám príjemný zvyšok večera a verím, že sa čoskoro spolu stretneme pri ďalšom prenose. Dnešným zápasom Vás sprevádzal Tomáš Melicherčík. (17:55:58)

Hľadám vhodné slová, ktorými by som zhodnotil dnešný duel tu na KC Stadium. Nenapadajú ma iné, ako že dnes sme videli naozaj veľkú nudu. Najzaujímavejším momentom zápasu bola bezpochyby nepremenená penalta z prvého polčasu. Keby ju hostia dokázali premeniť, možno by mal zápas celkom iný priebeh, ale bohužiaľ sme videli dva tímy, ktorým stačila remíza a preto nechceli vôbec riskovať.

ŠTATISTIKY STRETNUTIA

STRELY (NA BRÁNU): 6(1) – (3)12
    ROHY: 3-2
    DRŽANIE LOPTY: 49%-51%

90+3

90+3
    Pokus o ešte jeden protiútok hostí, končí sa ale neúspechom.

90+2
    Varela teraz pekne zakrútil loptu spoza šestnástky, McGregor bol však pozorný.

90+1
    Uvidíme tri minúty nadstaveného času.

90
    Úplne zbytočný faul hosťujúceho záložníka na útočnej polovici, ktorým zmaril snahy svojich spoluhráčov.

89
    Pokus o obliehanie domáceho pokutového územia. Žiadnehu šancu sme však nevideli.

88
    Teraz to už vyzerá tak, že sa ani jeden z tímov ani nepokúša niečo vymyslieť.

87
    Pekná akcia Hullu. Finálna prihrávka Livermora však bola viac ako tragická.

86
    Diváci sa snažia domácich vyhecovať a hnať dopredu, tí však pôsobia dojmom, že majú zakázané vyhrať. Rovnako ako ich súper.

85
    Útoky na jednej, či druhej strane nemajú dlhé trvanie a pokusy o individuálne prieniky väčšinou končia na prvom obrancovi.

83
    Sedem minút pred koncom sa stále ani jeden z tímov nepúšťa príliš dopredu. Momentálne majú však mierne navrch domáci.

81
    Vidíme pokusy o ohrozenie brány z diaľky, ani jeden z nich sa však zatiaľ neujal.

80
    Ďalšie striedanie vidíme aj na strane hostí. Ťažko však odhadnúť, či sa manažéri týmito striedaniami snažia udržať výsledok, ale rozhodnúť zápas.

78
    Veľmi jednotvárny obraz dnešného stretnutia vidíme aj 12 minút pred koncom. Ani jeden tím nechce riskovať prehru.