Mönchengladbach – Hertha 3:2 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Stuttgart – Schalke 0:4 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Augsburg 1:2 (kon.) | Paderborn – Freiburg 1:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 1:0 (kon.)
SC Paderborn 07
1:1 (0:1)
SC Freiburg
Sobota 06.12.2014, 15:30 • Benteler Arena • Nemecká Bundesliga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (17:30:23)

Skončil sa zápas medzi SC Paderborn 07 a SC Freiburg, v ktorom sa napokon zrodil remízový výsledok 1:1. Dlho to vyzeralo že gól Daridu z prvého polčasu bude jediným a hostia uhájia najtesnejšie víťazstvo 1:0, ale domáci z vypätím všetkých útočných síl napokon v 89. minúte vyrovnali zásluhou Kachungu. Zápas inak veľa futbalovej krásy nepriniesol, skôr sa hral bojovný futbal a remízový výsledok mu v celku svedčí, aj keď domáci dnes boli lepším tímom.

90+3

90+3
    Vrančič ešte centruje do šestnástky súpera, ale obrana hostí center odvracia a lopta putuje do bezpečia.

90+2
    Karim Guédé sa previnil útočným faulom a vidí takisto žltú kartu.

90+1
    Mahir Saglik vidí za svoj sklz žltú kartu.

90+1
    V závere dominujú domáci a snažia sa strhnúť vedenie na svoju stranu.

90
    Nadstavujú sa tri minúty nad rámec.

89
    SC Paderborn 07 dáva gól!
    Domácim sa predsa len podarilo vyrovnať a o gól sa postaral po hrubej chybe Bürkiho ELIAS KACHUNGA, ktorý obišiel brankára hostí a uvoľnil sa aj cez obrancov Freiburgu a zakončil do odkrytej brány.