Austria – Salzburg 2:4 (kon.) | Grodig – Admira Wacker Mödling 5:0 (kon.) | Sturm Graz – Ried 3:1 (kon.)
Neustadt – Rheindorf Altach 2:0 (kon.)
FK Austria Viedeň
2:4 (2:0)
FC Salzburg
cz Sobota 06.12.2014, 16:00 • Generali-Arena • Rakúska Bundesliga

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:55:01)

Statistiky zápasu!

Držení míče : 51% – 49%
    Střely : 9 – 15
    Střely na branku : 6 – 5
    Rohové kopy : 6 – 7
    Žluté karty : 1 – 1

Dnešní utkání tedy končí vítězství hostujícího týmu, který dokázal fantasticky skóre otočit ve druhém poločase na 4:2! V prvním poločase byli lepší domácí, kteří se už ve třetí minutě zásluhou Gorgona dostali do vedení. Ve 21. minutě se prosadil Grünwald a s hosty to vypadalo špatně. Ve druhém poločase se ale během 8 minut trefil 3x Alan a skóre bylo rázem 2:3. Čtvrtou branku přidal Sabitzer a bylo hotovo! Salzburg si tak připisuje další tři body a upevňuje si vedení v tabulce.

90+3

90+2
    U míče hráči Salzburgu, šetří čas a Bruno s míčem u rohového praporku.

90+1
    Domácí se snaží kombinovat na polovině Salzburgu, ale hosté dobře napadají a situaci jim neulehčují.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Ten rozehrál Holland, ale obrana Salzbrugu míč odvrací!

89
    Gorgon vybojoval rohový kop.

88
    Kamara fauloval Ramalha a u míče zůstanou hosté.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Sabitzer, přichází Schmitz.

86
    Vystřelil Sabitzer, ale Lindner vytáhl úžasný zákrok!

85
    Routpuller zahrál "malou domů", kterou Lindner chytil a Salzburg bude rozehrávat volný přímý kop z vápna domácích!

83
    Bruno sice branku vstřelil, ale stál v ofsajdovém postavení a branka, tak platit nemůže.

82
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Schwegler, přichází Ankersen.

81
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Grünwald, přichází Kamara.

79
    Leitgeb ošklivě fauloval Alana, ten je v péči lékařů.

78
    Kampl našel krásný centrem Alana, ten ale měl problémy se zakončením a u míče byl poté dříve Rotpuller a míč odkopl.

77
    Austrie měla k dispozici volný přímý kop po faulu Ilsankera. Ten rozehrál Holland, ale jeho centr našel jen rukavice brankáře Gulacsiho.