Newcastle – Chelsea 2:1 (kon.) | Hull City – West Bromwich 0:0 (kon.) | Liverpool – Sunderland 0:0 (kon.)
QPR – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke City – Arsenal 3:2 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Manchester City – Everton 1:0 (kon.)
Queens Park Rangers
2:0 (0:0)
Burnley FC
Sobota 06.12.2014, 16:00 • Loftus Road, London • Anglická Premier League

Je dobojované. Dnes sme sledovali zápas dvoch mužstiev, ktoré bojujú o zotrvanie v Premier League. Zápas bol poznačený množstvom osobných súbojov. Prvý polčas bol ešte vyrovnaný, kde hosťujúce mužstvo držalo s domácimi krok. V druhom polčase si už, ale domáci vypracovali viac gólových príležistostí a dve z nich dokázali aj premeniť. Najprv sa presadil v 51. minúte Leroy Fer a o niečo vyše 20 minút sa presadil domáci kanonier Charlie Austin. Zápas zdramatizovala ešte červená karta domáceho kanoniera Austina, ale hostia už nedokázali nič vymyslieť. A tak tri body zostávajú doma. Ja sa s vami pre dnes lúčim a teším sa na vás pri ďalšom sledovaní online zápasu. Želám pekný Mikulášsky večer. (17:59:24)

90+4

90+4
    Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť, ale už majú len minimum času.

90+2
    Domáci držia loptu ďaleko od brány Roberta Greena.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty

90
    QPR drží loptu od svojej brány a myslím, že o osude dnešného zápasu je už rozhodnuté.

90
    Striedanie v tíme Queens Park Rangers: z ihriska odchádza Fer, prichádza Philips.

89
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Barnes, prichádza Sordell.

89
    Hostia sa snažia niečo vymyslieť, ale domáci sa výborne bránia

86
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Jones, prichádza Jutkievicz.

86
    Veľká šanca domácich! Fer vysunul Suk- Younga do šance! Toho, ale vychytal Heaton!

84
    Domáci sa statočne bránia a fanúšikovia im dodávajú veľa síl na posledné minúty.

83
    Barnes fauloval domáceho hráča. Odkop od brány domácich.

81
    Hostia začínajú tlačiť domácich. A tí sa pravdepodobne budú brániť do konca stretnutia.

76
    Striedanie v tíme Queens Park Rangers: z ihriska odchádza Vargas, prichádza Mutch.

76
    Opäť faul domáceho Austina a je to už jeho druhá žltá karta! QPR hrajú v desiatich!

75
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Arfield, prichádza Wallace.
    AUSTIN - 2:0

74
    Queens Park Rangers dali gól
    Akcia ako z veľkej knihy! Kapitám domácich Barton preniesol hru na pravú stranu kde Vargas posiela krásnu prihrávku do vápna na domáceho kanoniera CHARLIEHO AUSTINA, ktoráý dáva druhý gól domácich!