Mönchengladbach – Hertha 3:2 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Stuttgart – Schalke 0:4 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Augsburg 1:2 (kon.) | Paderborn – Freiburg 1:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 1:0 (kon.)
Bayern Mníchov
1:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 06.12.2014, 18:30 • Allianz Arena, München • Nemecká Bundesliga

Tak ako vyletel Leverkusen na svojho soka v prvom dejstve, lenže nič z toho nevyťažil, tak domáci ukázali, ako sa to má robiť po prestávke. Päť minút po nej totiž Ribéry upratal loptu do siete a otvoril skóre využitím rohového kopu. Hostia postupne strácali dych a prakticky pred Neuerom toho veľa neukázali. Obrana domácich pracovala kvalitne a preto sa dlhé minúty diváci prizerali len povinnému odohratiu minút. Na šláger kola čakali asi viac. Ja už len ďakujem za vaše zotrvanie pri našom prenose, sledujte nás aj naďalej. (20:24:25)

90+3

90+2
    Lewandowski ešte končí a prenecháva miesto Højbjergovi.

90+1
    Ešte sa budú nadstavovať dve minúty.

90
    Melu na ihrisku vyriešil rozhodca žltou kartou pre Bellarabiho. Jeho zákrok na Rodeho bol pritom až na kartu červenú.

89
    Schweinsteiger teda príde do hry, vymení Müllera.

88
    Rafinha a Bellarabi sú otrasení a potrebujú ošetrenie, aj preto sa momentálne nehrá.

87
    Na ihrisko sa chystá Schweinsteiger, postupne sa po zranení zapracováva jeho postava do deja hry. Dôležitý iste bude aj na jar v Lige majstrov.

86
    Má nahraté, stačí mu vydržať posledné minúty a bude oslavovať predĺženie série bez prehry.

85
    Žiadne oslnivé a rýchle tempo hry to napokon dnes vôbec nebolo, hoci duel sa začínal viac ako sľubne. V závere Bayern kontroluje loptu na súperovej polovici a nikam sa neponáhľa.

84
    Guardiola ešte má k dispozícii dve striedanie a nevyzerá to tak, aby si ich nechcel ušetriť na posledné minúty. Ráta s nimi zrejme práve na to.

83
    Robben napravo hľadal Müllera pred bránou, Leno to ustál bez problémov dobrým zákrokom.

82
    Postupne, ale predsa sa Bayern dopracoval k prevahe v držaní lopty. Ďalší znak Guardiolovej medicíny zo Španielska.

81
    Kruse sa šikovne prebíjal do šestnástky, v poslednej chvíli ho tam zahákovali obrancovia a Neuer nemal prácu.

80
    04-ky za súperom už fyzicky veľmi nestačia. Poopraviť nepriaznivé skóre preto bude v záverečnej desaťminútovke veľmi náročná úloha.

79
    Bayern v každom prípade dnes príliš nepresvedčil a ak by inkasoval po šanci Bellarabiho v úvode zápasu, všetko mohlo byť inak. Na to ale nehráme.

78
    Çalhanoğlu by potreboval priamy kop z lepšieho rozpoloženia, jeho bomba dnes ešte nemala dôvod prezentovať sa. Preto ďalšia nakopávaná lopta nenarobila Neuerovi problémy.