Newcastle – Chelsea 2:1 (kon.) | Hull City – West Bromwich 0:0 (kon.) | Liverpool – Sunderland 0:0 (kon.)
QPR – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke City – Arsenal 3:2 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Manchester City – Everton 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:0 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 06.12.2014, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

88
    Prvú žltú kartu stretnutia vidí Eriksen za zákrok v strede hracej plochy.

83
    Z ihriska odchádza smoliar Soldado a nahradí ho Lennon.

79
    Puncheonova radosť zo streleného gólu bola predčasná. Čiarový rozhodca videl postavenie Puncheona jasne a jednalo sa o ofsajd.

66
    Strieda sa aj na opačnej strane. Odchádza Mason a nahradí ho Paulinho.

65
    Striedanie aj na strane hostí. Odchádza Zaha a nahradí ho Puncheon.

64
    Tak tomuto sa vraví naozaj smola. Soldado lepšiu prihrávku ani nemohol dostať. Nikým nebránený sa rozhodol tvrdo vypáliť na Speroniho bránku, no bez úspechu strela bola veľmi nepresná a Soldado sa právom chytá za hlavu.

46
    Po polčasovej prestávke opustil ihrisko za Tottenham Lamela a nahradí ho Chadli.

34
    Po vhadzovaní sa k lopte dostal Eriksen. Ten loptu zakrútil na zadnú tyč, odkiaľ zakončoval hlavou Soldado. Tomu sa ani tentokrát nepodarilo zakončiť presne a loptu si pripravuje na odkop Speroni.

27
    Ledleyho center zakrútený na hranicu 5-ky našiel hlavu Danna. Ten zakončoval k ľavej tyčke. Lloris však vytiahol bravúrny zákrok a špičkou prstov vyráža do bezpečia.

25
    Krásna kombinácia na opačnej strane. Na ľavej strane sa ocitol s loptou nikým nebránený Lamela, ktorý našiel vo vápne Soldada. Ten vyslal síce tvrdú, no vysokú strelu.

21
    Opäť úžasný Bolasie. To čo predviedol na ľavom krídle sa nedá opísať slovami. Jednoducho sa prekľučkoval cez dvojicu v bielom a vyslal prízemný center do 16-tky kohútov. Ledleyho strela z prvej letela len kúsok nad bránku Huga Llorisa.

7
    Mohlo to byť 1:0. Eriksen si loptu posunul do vápna pomedzi Kellyho nohy, no nasledná strela z ostrého uhlu končí len na bočnej sieti bránky Crystal Palacu.