Setúbal – Benfica 0:2 (kon.) | Ferreira – Rio Ave 0:0 (kon.) | Guimarães – Coimbra 3:0 (kon.)
Lisabon – Nacional 0:0 (kon.)
Vitoria Guimarães
3:0 (1:0)
Academica de Coimbra
cz Sobota 21.12.2013, 19:15 • Estádio D. Afonso Henriques • Primeira Liga

85
    Žlutou kartu za klasický zdržovací faul před protiútokem soupeře vidí stoper Guimarãese Paulo Olivieira.

70
    Žlutou kartu za záchranný faul na půlící čáře vidí domácí středopolař Malonga.

65
    Hosté rozehráli přímý kop smluveným signálem na křídelníka Abdiho, který se s míčem dostal až na dosah brankáře, ale pád před ním nasimuloval. Za to vidí pochopitelně žlutou kartu.

45+1
    V samotném závěru první půle budou ještě domácí rozehrávat přímý kop po faulu João Reala.

34
    Pozor, utkání se nám dramatizuje! Do sprch už po necelých 35 minutách míří hostující stoper Halliche.

30
    Je to ale právě Marco Matias, kdo vidí žlutou kartu. Nejspíše za přišlápnutí soupeře. Matiasovi nepomáhá ani signalizace sudímu, že dostal loktem do obličeje.

12
    Žlutou kartu vidí také hostující Djavan za dohraný zákrok u postranní čáry.

10
    První žlutou kartu v zápase viděl středopolař Vitórie André André za nevybíravý skluz pod nohy soupeře.