Cercle Bruggy – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mons 0:2 (kon.) | Waregem – Oostende 2:2 (kon.)
Lokeren – Leuven 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 5:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:1 (kon.)
YR KV Mechelen
5:2 (1:1)
KV Kortrijk
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League

88
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    IVAN SANTINI posílá míč do protisměru a snižuje na 2:5.

87
    Coulibaly trefil ve vápně ruku domácího Bateaua. Dierick sudí bez váhání nařizuje pokutový kop.

85
    I domácí využívají třetího střídání. Dohráno má Junker. Naopak poslední minuty si zahraje Rits.

82
    Střídají i domácí. Odstupuje autor páté branky Jerry Vandam, na závěrečné minuty ho nahradí makedonec Trajkovski.

81
    Hosté naposledy střídají odstupuje Oussalahm kterého nahradí Klaasen.

74
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Exhibice pokračuje! Krásnou souhrou zakončuje ještě hezčí brankou JERRY VANDAM.

71
    Hostující trenér na inkasovanou branku reáguje střídáním. Ze hry odchází Pavlovič, nahradí Santini.

69
    Domácí jsou dneska ve hře dopředu výborní. Dosvědčuje tomu čtvrtá branka, kterou dává MADS JUNKER.

59
    Domácí střídají. Ze hry odstupuje Benjamin Mokulu, kterého nahradí Destorme.

59
    WILSON KAMAVUAKA se prokličkoval až před brankáře, kterého si obhodil a poslal míč do branky.

51
    Domácí se v hustém dešti dostávají do vedení, když Cordarovu chybu trestá MAXIM BISET.

42
    Tomasevič dalším hráčem, který vidí od sudího Diericka žluté napomenutí.

37
    I hostující Oussalah si prohlíží žlutý kartonek za ostrý faul na Ramana.

36
    Domácí Jerry Vandam vidí od sudího žlutou kartu.

26
    Hosté střídají. Odchází zraněný De Smet, kterého nahrazuje Benito Raman.

25
    Domácí hráč je potrestán žlutou kartou.

24
    Domácí SETH DE WITTE se dokázal prosadit po rohovém kopu, když obstřelil pozdě vybíhajícího brankáře.

11
    Domácí stoper Maxim Biser vidí žlutou kartu za zbytečný faul.

7
    Připomínáme, že Mechelen naposledy vyhrál 26.řijna proti Leuvenu.

6
    Coulibaly našel na hranici ofsajdu TEDDYHO CHEVALIERA, jenž na dvakrát dokázal překonat domácího brankáře.

Jiří Kosejk

Góly: 24. Witte, 51. Biset, 59. Kamavuaka, 69. Junker, 74. Vandam – 6. Chevalier, 88. Santini (pen.)

Karty:   11. Biset (MEC), 25. Mokulu (MEC), 36. Vandam (MEC) – 37. Oussalah (KRT), 42. Tomasevič (KRT)

YR KV Mechelen: Pacovski – Bateau, Biset, Cordaro, de Witte, Dialiba, Ghomsi, Junker, Kamavuaka, Mokulu, Vandam
    Náhradníci: Biebauw, Claes, Destorme, Michalski, Rits, Trajkovski, van Damme

KV Kortrijk: Keet – Capon, Coulibaly, de Mets, de Smet, Heylen, Chevalier, Matton, Oussalah, Pavlovič, Tomasević
    Náhradníci: Clepkens, Klaasen, Martin, Ragolle, Raman, Reynaud, Santini.

Rozhodca: C. Dierick – J. Dans, C. Baillieul
    4. rozhodčí: B. Vertenten