NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Colorado Avalanche
cz Piatok 30.10.2015, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

53:18
    Domácí mají dobrou šanci na vyrovnání! Matt Duchene vyhodil puk z obranného pásma do hlediště, jednoznačné dvě minuty za zdržování hry.

44:27
    Znovu se bude vylučovat a opět se tak děje na straně domácí Tampy. Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Anton Stralman. Tentokráte to hlavní sudí posoudili zcela správně.

40:58
    Tyler Johnson dojížděl celou situaci a byl natlačen do Varlamova – sudí je však nekompromisní a domácí útočník dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Zároveň je ale za krosček vyloučen Carl Söderberg. Velmi nepřehledná situace.

40:35
    Domácí budou hrát chvíli, konkrétně sedmnáct vteřin, ve třech. Za držení je vyloučen Valtteri Filppula!

38:51
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usedá Victor Hedman, jenž se proti pravidlům provinil držením. Dokáží hosté vstřelit nepopulární gól do šatny?

35:09
    Tampa Bay má šanci na snížení nepříznivého stavu! Na dvě minuty za sekání za katr usedá kapitán Colorada Gabriel Landeskog.

21:37
    Tampa hrála v šesti! Velice zbytečný trest pro domácí mužstvo – na trestnou lavici usedá ještě včera v AHL hrající Jonathan Marchessault.

18:10
    Další komplikace pro Bolts. Na trestnou lavici usedá Brian Boyle – dvě minuty, hákování. Dokáží hosté tuto početní převahu využít?

12:10
    Laviny si zahrají první přesilovku! Za držení si dvouminutový trest odsedí Matthew Carle.

04:50
    Další přesilovka pro Tampu. Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen obránce Nikita Zadorov.

02:11
    Hosté hráli v šesti, Tampa Bay si tak zahraje svou první přesilovou hru v tomto zápase. Trest odsedí útočník Michail Grigorenko.

Vojtěch Tůma

Góly a asistencie: 36. Killorn (Hedman, Filppula) – 16. Tanguay (Iginla, MacKinnon), 34. MacKinnon (Iginla, Tanguay)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Hedman, Stralman, Carle, Garrison, Šustr, Coburn – Killorn, Stamkos "C", Callahan "A" – Palát, Johnson, Kučerov – Naměstnikov, Filppula, Condra – Marchessault, Boyle, Brown
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Zadorov, Guenin – Tanguay, MacKinnon, Iginla "A" – Landeskog "C", Duchene, Skille – Everberg, Söderberg, Comeau – McLeod "A", Mitchell, Grigorenko

Rozhodca: Justin St. Pierre, Eric Furlatt – Derek Amell, Pierre Racicot