Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 6:5 (2:1 po s.n.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Jihlava – Hradec Králové 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Mountfield HK
cz Piatok 30.10.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 17. kolo

S konstatováním, že Mountfield HK si odváží z jihlavského ledu tři body za výhru 4:1 se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:24:08)

Hosté si ve třetí třetině tři body pohlídali. Jihlava sice měla šance ke snížení, ale nevyužila je a při domácí hře bez gólmana pečetil Aleš Krátoška stav na konečných 1:4.

59:09

58:39
    Další úspěšné vyhození hradeckého Mountfieldu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, přesilovka domácích samozřejmě pokračuje.

57:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Asi klasická situace dnešního zápasu. Po střele Půži se puk před brankou odrazil k ALEŠI KRÁTOŠKOVI a ten jej poslal dlouhou žabičkou do opuštěné klece. Asistence: František Veselý.

57:44
    Josef Kořenář zůstává na střídačce, domácí to zkusí v šesti.

57:44
    Dukla si vyžádala oddechový čas

57:44
    Na střelu Dufka z levé strany sice Veselý příliš neviděl, ale schovává jí ve výstroji.

57:24
    Hosté posílají puk až ke Kořenářovi.

57:09
    Jedna z posledních šancí domácích. Nicolas Bureš (HKM) dostává za držení protihráče dvě minuty.

Na vyloučení: 1-5.

56:48
    Peschout dostal od obránce dlouhý puk, mezi kruhy se však proti soupeři neprotlačil a nedostal se ke střele.

56:05
    Hosté zahráli vysokou holí, buly se stěhuje k jejich obranné modré.

55:29
    Zdá se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Hradečtí nevypadají na to, že by nějakým způsobem měli pustit dvougólové vedení.

54:08
    Hradec hraje v plném počtu a Dukla je blízko k tomu, aby poprvé v sezoně na domácím stadionu nebodovala.

53:42
    Před brankou si na nepovedenou Půžovu střelu počkal Dvořák. Snažil se puk dostat kolem pravé tyče před branku, jenže neúspěšně a v závěru svého snažení byl zřejmě krosčekován. Hraje se dále.

53:05
    Tohle není dobrá přesilová hra Dukly. Během první minuty si Veselý nemusel připisovat žádný zákrok.

52:42
    Domácí zavážejí puk do pásma, jenže zbytečnou chybou jej znovu ztrácí a kotouč je tak opět u Kořenáře.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 15. Anděl (Pospíchal, Dvořák) – 1. Hofman (Orság), 24. Pilař (Havránek, Krátoška), 32. Hofman (Miškář), 58. Krátoška (F. Veselý)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Váňa, Pospíchal, Kadlec, Půža, Vlček, Pražák – Bambula, Dvořák, Balaštík – Dufek, Jícha, Anděl – Kousal, Najman, Peschout – Kolouch, Vala, Ondráček. Trenér: Patrik Augusta
    Mountfield HK: F. Veselý (Bechný) – Matějček, Bureš, Lier, Havránek, Veselý, Košař – Krátoška, Pilař, Hnik – Orság, Miškář, Hofman – Matějček, Gančarčík, Moník – Pavlík, Zahradník, Chalupa. Trenér: Aleš Krátoška

Rozhodca: Kopeček – Kotlík, Zídek