NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)

3. Ryan O´Reilly (BUF) – 1+1 (02:42:07)

Hosté si ve třetí třetině vytvořili velký tlak, ale utkání nedokázali vyrovnat. Sabres se podařilo pouze zkorigoval stav utkání, když se trefil dvě minuty před koncem O´Reilly.

59:38
    Fransonova dělovka míří jen do tvrzeného skla za bránu Pens.

59:24
    Oddechový čas pro hosty.

59:24
    Zakončení Gionty drží Zatkoff ve své rukavici.

59:09
    Eichelovu střelu vykopl domácí brankář na poslední chvíli levým betonem, následné vyhození domácích trefuje brankovou konstrukci!

58:54
    Sabres musí začít až od vlastní brány.

58:09
    Johnson je na střídačce, hosté v šesti!

58:09
    Letang (PITú je vyloučen na 1 minuty za zdržování hry.
    Ryan O´REILLY - 4:3

57:34
    Sabres právě vstřelili branku!
    Další velká šance Buffala už končí gólem. Legwand objel branku a z otočky servíroval puk do brankoviště, kde se kotouč odrazil ještě od Moulsona k RYANU O´REILLYMU, který prokázal instinkt zabijáka a poslal puk nekompromisně za záda Zatkoffa. Asistence: Matt Moulson, David Legwand.

57:19
    Pysyk se ocitl na pravém křídle, jenže v dobré pozici nedokázal překonat domácího brankáře!

57:00
    Dupuis vyváží puk do útočného pásma.

56:28
    Larrsonovu střelu z otočky Zatkoff jen vyrazil, avšak následně musel puk rychle ukrýt ve své výstroji před Reinhartem.

55:56
    Eichel nedokázal z bezprostřední blízkosti dostlačit puk za brankovou čáru, Pittsburgh se osvobozuje vyhozením na zakázané uvolnění.

55:20
    Bekhendové zakončení Ryana O´Reillyho vyráží strážce domácí svatyně.

54:51
    Okamžitě po buly pálil Girgensons, jenže jeho střela na bránu ledolétla.

Jan Brabec

Góly a asistencie: 1. Dupuis (Crosby, Lovejoy), 8. Hornqvist (Crosby, Maatta), 29. Lovejoy (Malkin), 35. Malkin (Hornqvist, Kessel) – 15. McGinn (Schaller, Ristolainen), 17. Deslauriers (O´Reilly, Ristolainen), 58. O´Reilly (Moulson, Legwand)

Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Cole, Letang, Maatta, Scuderi, Domoulin, Lovejoy – Hornqvist, Crosby "C", Dupuis – Kessel, Malkin "A", Perron – Bennett, Bonino, Kunitz "A" – Sprong, Cullen, Porter
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges "A", Franson, McCabe, Pysyk, Weber – Ennis, O´Reilly "A", Delauriers – Reinhart, Eichel, Larsson – Gionta "C", Girgensons, Moulson – McGinn, Legwand, Foligno

Rozhodca: Lee, Sutherland – Grandt, Knorr