NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)
New York Islanders
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Carolina Hurricanes
cz Piatok 30.10.2015, 00:00 • Barclays Center, New York • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 11 494 diváků se s Vámi loučím a u dalších online přenosů napočtenou! (02:47:39)

3. Chris Terry (CAR) 1+0

Zápas, ve kterém Islanders nezvládli roli favorita, je u konce a dva body si odváží hostující Carolina. Ta sice srovnala na 2:2 až v 55. minutě, nicméně o to více elánu měla v prodloužení a v něm rozhodl po výborné přihrávce Jordana Staala obránce Ron Hainsey. Jinak dnes skvělý Thomas Greiss tak zůstává neodměněn za svou výbornou práci.

62:21 Ron HAINSEY - 2:3p

62:21
    Carolina právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom jsme se v prodloužení dočkali rozhodnutí. Okposo v útočném pásmu ztratil kotouč, čehož využil Jordan Staal, jenž přihrál před bránu RONU HAINSEYMU, který zblízka překonal klouzajícího brankáře Ostrovanů. Asistence: Jordan Staal

61:21
    Nelson i Skinner to teď vzali na sebe, ale oba ztroskotali na skvělém brankáři protějšího týmu! Dvě velké šance na rozhodnutí tak zůstaly nevyužity!

60:54
    Jordan Staal zaútočil po pravém křídle a rychlou ranou protáhl Greisse, který zasáhl lapačkou. Pohledný zákrok domácího brankáře.

60:41
    Na druhé straně se střelou ze solidní pozice v prodloužení uvedl John Tavares. I rána kapitána Islanders končí na soupeřově brankáři.

60:15
    Registrujeme první střelu prodloužení. Do útočného pásma si to z pozice obránce namířil Faulk, avšak jeho bekhend Greissovi příliš problémů nezpůsobil.

60:01

Je tedy za námi celá šedesátiminutová řádná hrací doba a následovat bude prodloužení. Domácí sice do této části vstupovali s jednobrankovým náskokem, ale aktivní Carolina se v 55.minutě dočkala gólu z hole Terryho a nás tak čeká prodloužení tři na tři.

60:00

59:52
    Puk je ve středním pásmu. Rozhodující branky se již ve třetí třetině nedočkáme.

59:20
    A další přestupek Caroliny v podobě postavení mimo hru. Znovu se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:11
    Beci Caroliny chvíli hráli mezi sebou, pak se odhodlali k rozehrání kotouče dopředu a výsledkem je ofsajd.

58:27
    Blíží se poslední minuta třetí třetiny. Hosté hrají ve středním pásmu.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 9. Martin (Leddy, Cizikas), 33. Nielsen (Leddy, Greiss) – 15. McGinn (McClement, Gerbe), 55. Terry (J.Staal, E.Staal), 63. Hainsey (J.Staal)

New York Islanders: Greiss (Berube) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Bernier, Tavares "C", Bailey – Okposo "A", Nielsen "A", Kuljomin – Nelson, Grabovskij, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Faulk "A", Hainsey, Pesce, Liles, Hanifin, Murphy – Lindholm, Rask, E.Staal "C" – Terry, J.Staal "A", Gerbe – Versteeg, Nash, Skinner – Nestrašil, McClement, McGinn

Rozhodca: Tim Peel, Chris Rooney – Greg Devorski, David Brisebois

Diváci: 11.494