Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 6:5 (2:1 po s.n.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Jihlava – Hradec Králové 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Mountfield HK
cz Piatok 30.10.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 17. kolo

57:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    Asi klasická situace dnešního zápasu. Po střele Půži se puk před brankou odrazil k ALEŠI KRÁTOŠKOVI a ten jej poslal dlouhou žabičkou do opuštěné klece. Asistence: František Veselý.

57:44
    Dukla si vyžádala oddechový čas

57:09
    Jedna z posledních šancí domácích. Nicolas Bureš (HKM) dostává za držení protihráče dvě minuty.

Na vyloučení: 1-5.

52:08
    David Košař je vyloučen po tom, co si Pavel Kousal sjel z levé strany před branku a v zakončení byl seknut.

Na vyloučení: 1-4.

50:24
    Hned po buly se do rychlého kontru dostali domácí a Kousalově ráně z levé strany nechybělo tolik centimetrů na to, aby zaplula ke vzdálenější tyči.

48:01
    Po další střele Půži, tentokrát od modré, tečoval puk před brankou Veselého Daniel Dvořák, jenže kotouč prošel těsně vedle levé tyčky.

46:43
    Po delším čase se také vylučuje. Emil Veselý (HKM) je potrestán dvěma minutami za faul kolenem.

Na vyloučení: 1-3.

46:01
    Jihlava se dostala do dobré střelecké pozice, jenže Lukáš Vala z levého kruhu těsně minul vzdálenější tyč.

42:51
    Krátoška se nádherně vyhnul protihráči a zkusil na Kořenáře blafák do bekhendu, jenže zamířil těsně vedle levé tyče.

38:34
    Přes čtyři protihráče prošel cestou od modré přes mezikruží až k brance Aleš Krátoška a ještě stačil vystřelit. Mířil však metr nad horní tyč. Jihlava je nyní v těžké situaci, hosté vedou o dva góly a jsou lepším týmem.

36:28
    Miškář přihrávkou z pravé strany našel na levém kruhu naprosto přesně Krátošku, který si počkal, následně vystřelil a jeho tvrdou ránu výborně schoval Kořenář ve své výstroji.

35:28
    Hosté budou moci zvýšit svůj náskok po tom, co David Váňa odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-2.

33:59
    Dělovka Štěpána Havránka zamířila jen těsně vedle pravé tyče domácí klece.

31:35
    Dalo by se říci nedáš – dostaneš. Miškář našel před brankou Kořenáře zcela volného TOMÁŠE HOFMANA, který tentokrát střílí pěkný gól po střele směřující naprosto přesně k levé tyči jihlavské svatyně. Asistence: Patrik Miškář.

27:27
    Jihlava si zahraje druhou přesilovku v zápase po tom, co za vysokou hůl dostává dvě minuty Martin Matějček.

Na vyloučení: 0-2.

26:58
    Po levé straně si do pásma rychle najel Najman a jeho nebezpečná rána končí na levém betonu Veselého.

26:48
    Krátoška se zjevil sám před volnou brankou po tom, co Kořenář vyrazil u své levé tyče střelu Pilaře, jenže přes dva bránící hráče Dukly se mu nepodařilo zakončit.

23:11
    Mezi kruhy dostal přesný pas Aleš Krátoška, kterého při zakončení fauloval jeden z domácích hráčů. Rozhodčí signalizoval výhodu, Havránek našel na pravém kruhu RADKA PILAŘE, jenž prostřelil přesouvajícího se Kořenáře mezi betony. První vážnější akce hostí druhé třetiny končí gólem. Asistence: Štěpán Havránek, Aleš Krátoška.

14:11
    Dukla právě vstřelila branku!
    Máme srovnáno, po přihrávce Pospíchala se trefuje LUKÁŠ ANDĚL přesně kolem lapačky Veselého. Jihlavský útočník může děkovat i levé tyči, která srazila kotouč do branky. Asistence: Ladislav Pospíchal, Daniel Dvořák.

13:12
    Ondřej Najman podnikl po pravé straně ukázkový výpad, když jej na pravém kruhu při střele ještě více ukázkově podrazil Tomáš Zahradník (HKM), který dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

11:03
    Kousalovu nebezpečnou ránu z pravé strany vyrazil Veselý jen před sebe. K dorážce měl hodně blízko Najman. Byl však tísněn a netrefil z poloviny odkrytou klec.

09:52
    Obří šance hostí. Hofmanovu střelu z mezikruží zastavila až levá tyčka branky Kořenáře, z dorážky se zblízka neprosadil Jakub Orság.

00:59
    Josef Kořenář inkasuje hodně smolný gól, jenž jde na jeho vrub. TOMÁŠ HOFMAN z mezikruží napálil puk na jihlavského gólmana, kterému vypadl z lapačky a po obloučku nad jeho hlavou se snesl do branky. Asistence: Jakub Orság.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 15. Anděl (Pospíchal, Dvořák) – 1. Hofman (Orság), 24. Pilař (Havránek, Krátoška), 32. Hofman (Miškář), 58. Krátoška (F. Veselý)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Váňa, Pospíchal, Kadlec, Půža, Vlček, Pražák – Bambula, Dvořák, Balaštík – Dufek, Jícha, Anděl – Kousal, Najman, Peschout – Kolouch, Vala, Ondráček. Trenér: Patrik Augusta
    Mountfield HK: F. Veselý (Bechný) – Matějček, Bureš, Lier, Havránek, Veselý, Košař – Krátoška, Pilař, Hnik – Orság, Miškář, Hofman – Matějček, Gančarčík, Moník – Pavlík, Zahradník, Chalupa. Trenér: Aleš Krátoška

Rozhodca: Kopeček – Kotlík, Zídek