Třinec – K. Vary 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 2:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:5 (kon.)
Plzeň – Pardubice 4:2 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 2:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Piráti Chomutov
cz Piatok 30.10.2015, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 15. kolo

Je tomu tak, zápas končí a Bruslaři poráží Chomutov poměrem 2:1! Třetí třetina byla. co se týče hokejové krásy, asi nejslabší ze všech. Chomutovští svého soupeře tlačili a mocně se snažili o vyrovnání, k dispozici měli i několik přesilovek, ovšem ani jedna ze střel na Davida Ritticha se neujala. Boleslav se tak může těšit z další domácí výhry, díky získaným třem bodům svému dnešnímu soupeři v tabulce odskočila už na pět bodů. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (19:46:05)

59:52
    Domácí ale opět dostali puk do bezpečí, tohle už pro ně vypadá velmi dobře!

59:46
    Závěr utkání se nám natahuje. Poté, co puk vylétl mimo hrací plochu, si sudí Hribik něco vysvětluje s chomutovským trenérem Růžičkou.

59:45
    Hovorka to vzal na sebe, ale jeho střelu do ochranné sítě ztečoval obětavý Jan Holub.

59:34
    Urban dostal puk z obranného pásma, nyní se však musí rychle vrátit zpět.

59:27
    Na tuto situaci Vladimír Růžička reaguje vybráním oddechového času! Chomutov bude hrát bez brankáře, v šesti proti čtyřem!

59:27
    No, Boleslav ještě v závěru čekají horké chvilky! Na trestnou lavici totiž usedá Lukáš Žejdl – dvě minuty, hra vysokou holí.

59:09
    Mohlo být rozhodnuto! Láta parádním pasem hledal na druhé tyči volného Pacovského, ten však před prázdnou brankou skákavý puk nedokázal zasáhnout!

58:36
    Tvrdou ránu nyní na Ritticha vyslal Rýgl, mladoboleslavský muž v masce ale dokázal touš vyrazit do rohu kluziště!

58:11
    Pacovský využil Jánošíkova zaváhání, avšak při jeho postupu vstříc brance se mu puk zamotal mezi bruslemi.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:40
    Až nyní musel David Rittich znovu zasáhnout, ovšem střela od modré čáry z hole Jánošíka ho nijak vylekat nemohla.

57:18
    Bruslaři už se jenom brání, Chomutovu se však nedaří na delší dobu usadit v útočné třetině. Růžičkovým svěřencům se krátí čas.

56:39
    Trončinský se vydal do útočné třetiny a nyní tam získává pro Boleslav velice cenné a důležité vteřinky navíc!

55:32
    Po Hřebejkově nahození puk rezolutním odpalem do bezpečí poslal Stříteský, ovšem kus černé pryže zamířil na zakázané uvolnění, a hra se ta opět postěhuje do Rittichovy bezprostřední blízkosti.

54:51
    Pospíšilova rána rozvlnila ochrannou síť. Sám střelec ještě diskutuje se sudími, ovšem ti žádnou teč někoho z domácích borců neviděli.

54:25
    Trmu – vrmu ve středním pásmu nakonec ukončil Hovorka, který se ihned po přejezdu přes modrou čáru odhodlal ke střele, ale Rittich byl na svém místě.

53:27
    Ranou od modré se Ritticha pokusil překvapit Martin Rýgl, ovšem puk se nakonec do prostoru mezi třemi tyčemi nedostal a boleslavský gólman zasahovat nemusel.

Vojtěch Tůma

Góly a asistencie: 12. Hyka (Ovčačík, Hruška), 31. Klimenta (Stříteský) – 33. Chlouba (Mrázek, Šidlík)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Robar – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Ubran, Pacovský – Hyka, Žejdl, Lenc – Bárta, Hruška, Klimenta
    Piráti Chomutov: Strmeň (Kopřiva) – Rutta, Jánošík, Rýgl, Dlapa, Šidlík, Mrázek, Bláha, Trefný – Hovorka, Červenka, Hřebejk – Pospíšil, Růžička, Vondrka – Chlouba, Kämpf, Tomica – Kaše, Dušek, Sklenář

Rozhodca: René Hradil, Roman Polák – Štefan Belko, Daniel Hynek