NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
cz Piatok 30.10.2015, 01:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:20:47)

Dnešní utkání sledovalo 17 644 diváků.

Dallas Stars tedy vítězí i v tomto utkání, když v prodloužení rozhodl o vítězství Stars Jamie Benn, jenž tak potvrdil roli nejproduktivnějšího hráče NHL. Stars se navíc podařilo otočit už druhé utkání v řadě. Naopak Vancouver může konečný výsledek hodně mrzet, protože hosté byli velmi blízko dvěma bodům, které však ztratili v koncovce třetí třetiny.

Jamie BENN - 4:3p

62:28
    Dallas právě vstřelil branku!
    Útočná dvojice Dallasu nakonec rozhoduje utkání, když Seguin přiťukl puk JAMIE BENNOVI, kterému navíc udělal prostor pro jeho střelu, jenž zapadla přesně do pravého růžku Millerovy brány. Asistence: Tyler Seguin.

62:17
    Seguin se pokusil obkroužit bránu Vancouveru, avšak Miller se stihl včas přemísti ke své druhé tyči.

61:47
    Vrbata nakonec přihrál až Millerovi, který raději ukryl puk ve své lapačce.

61:38
    Hutton vyslal hodně nepřesnou přihrávku, a tak se Canucks sami připravují o útočné pásmo.

61:14
    Sharp připravil parádní pozici pro dělovku Demerse a Miller může být jen rád, že ho puk trefil.

60:44
    Stars drží puk ve svém útočném pásmu.

60:31
    Seguin zachytil rozehrávku Vancouveru a řítil se do útoku, ale Tanev jej zastavil a puk poté skončil u Millera.

60:01

Vancouver si na začátku třetí třetiny vytvořil dvoubrankové vedení, když se trefil Radim Vrbata, avšak Stars nic nevzdali a nejdříve se podařilo snížit navrátilcovi do sestavy Jasonu Demersovi, který tak vykřesal naději. Dallas následně na svého soupeře zatlačil a po teči Patricka Sharpa přišlo i zasloužené vyrovnání. Podaří se Dallasu dokonat obrat v divokém prodloužení?

60:00

59:38
    Jamie Benn nahodil puk do pásma, jenže zde není žádný z hráčů Dallasu.

59:18
    Roussel pálí z levé strany nepřesně.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 16. Sharp (Jokipakka, Spezza), 51. Demers (Oduya, Hemský), 56. Sharp (Klingberg, Benn), 63. Ja. Benn (Seguin) – 12. Burrows (t.s.), 26. Edler (Weber, D. Sedin), 41. Vrbata (D. Sedin, H. Sedin)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jokipakka, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Eakin, Seguin – Ničuškin, Spezza, Sharp – Roussel, Fiddler, Sceviour – Janmark, Faksa, Hemský.
    Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Edler, Tanev, Weber, Hutton, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Baertschi, Horvat, Hansen – Burrows, Sutter, Virtanen – Gaunce, McCann, Dorsett.

Rozhodca: Pochmara, Hanson – Murphy, Gibson

Diváci: 17 644