Žilina – B. Bystrica 2:3 (po pr.) | Martin – Zvolen 1:4 (kon.) | Košice – Trenčín 6:0 (kon.)
Piešťany – Poprad 4:2 (kon.) | Nitra – Skalica 7:1 (kon.)
HK Nitra
7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
HK Skalica
Piatok 30.10.2015, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Roman Šimíček (tréner Skalice): "Ťažko sa hodnotí takýto zápas. Môže nás mrzieť prvá tretina, kde sme držali krok. Neviem čo sa stalo v druhej časti a už sme sa len báli aby sme nedostali viac gólov."

Andrej Kmeč (asistent trénera Nitry): "Prvú tretinu sme hrali málo agresívne a Valent nás podržal. Druhá tretina bola lepšia a zaslúžene sme v nej päťkrat skórovali. Mrzí nás ten jeden gól v poslednej minúte." (20:26:01)

Máme po zápase. Nitra vpodstate v druhej časti piatimi gólmi rozhodla o zápase. Domáci sa teda môžu tešiť z vysokej výhry 7:1. ĎAKUJEME za pozornosť.

59:17 LANTOŠ - 7:1

59:17
    Skalica dala gól!
    Domáci teraz zabudli na obranu a tak hostia už len kozmeticky upravili výsledok. Autor gólu VLADIMÍR LANTOŠ. Asistencie: Daniel Opálek, Jass Koba

59:00
    Domáci stále pri chuti a Ďuriš mal plné ruky práce.
    58:09 RUČKAY - 7:0

58:09
    Nitra dala gól!
    HENRICH RUČKAY dostal dobrú nahrávku v prečíslení a do odkrytej bránky musel skórovať. Asistencie: Tibor Kutálek, Peter Podhradský

57:30
    Skalica dostala puk do stredného pásma, ale to bolo všetko.

56:41
    Postavenie mimo hry posúdené ako úmyselné a tak sa bude vhadzovať pred Ďurišom.

56:20
    Hostia v plnom počte.

55:50
    Kuzma skúšal tečovať, ale len tesne minul bránku.

55:30
    Nitra točí útočný kolotoč pred Ďurišom.

54:59
    Hostia vyhodili puk cez všetky čiary.

54:30
    Nitra mala peknú šancu, ale skalická obrana teraz odoláva.

54:02
    Skalica, Barák, dve minúty, nedovolené bránenie v hre.

53:30
    Domáci v plnom počte.

53:00
    Slovák už mal gól na hokejke, ale Ďuriš sa zázračne hodil do jeho strely.

Ján Csillag

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 26. Milam (Slovák, Stloukal), 31. Laliberté (Slovák, Stloukal), 32. Ručkay (Stümpel), 38. Kutálek, 39. Podhradský, 51. Ordzovenský (Stümpel, Podhradský), 59. Ručkay (Kutálek, Podhradský) – 60. Lantoš (Opálek, Jass)

HK Nitra: Valent, Trenčan – Kuzma, Milam, Podhradský, Ordzovenský, Novák M., Mezei, Guoth, Pupák – Laliberté, Slovák, Stloukal, Kutálek, Stümpel, Ručkay, Macík, Štefanka, Bajtek, Buček, Bene, Piačka
    HK Skalica: Romančík, Ďuriš – Polata, Ďurák, Novák, Opálek, Zukal, Barák, Jaborník – Studenič, Školiak, Lantoš, Komínek, Brendl, Klíma, Bezùch, Jass, Brodek, Korýtko, Mickevics, Rožník