Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 6:5 (2:1 po s.n.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Jihlava – Hradec Králové 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 30.10.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 17. kolo

Domácí nakonec berou po dobrém výkonu pouhý bod, o což se postaral v prodloužení Hierman, který využil početní výhodu Pirátů. (18:15:19)

60:35
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutovští junioři nakonec dokázali potvrdit roli favorita, když porazili Rytíře v prodloužení. Rozhodující branku vymyslel Részegh, který z rohu hřiště narýsoval přihrávku přes brankoviště na najetého JAKUBA HIERMANA. Ten si sjel před branku od modré čáry a v klidu uklidil puk do odkryté klece domácích. Asistence: Tamás Részegh, Jan Páleník.

60:01

I v poslední třetině padla jedna branka na každé straně, a tak přijde na řadu prodloužení. Domácí dnes poprvé poslal do vedení svojí dorážkou Kezsi, ale Kellerstein na druhé straně srovnal střelou odraženou o tyč.

60:00

59:59
    V poslední sekundě střelu Pirátů zablokoval obětavým pádem Havelka.

59:40
    Macháček pálil z jízdy jen těsně vedle levé tyče.

59:25
    Novák musí začít až od vlastní brány.

59:00
    Velká komplikace pro domácí. Havlůj (KLA) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

58:55
    Oddechový čas pro domácí.

58:55
    Po závaru před domácí bránou zasahuje Stahl lapačkou.

58:11
    V obranném pásmu Pirátů byl zašlápnut puk, vhazovat se bude před Lukešem.

57:05
    Domácí platí za nevyužití obrovské šance Patyka inkasovaným gólem. Puk šel rychle po ose Tupý – Macháček – ADAM KELLERSTEIN. Poslední jmenovaný vzal zakončení na sebe a odrazem o tyč překonává Stahla. Asistence: Petr Macháček, Jiří Tupý.

56:23
    Kladenské nahození propadlo přes hostující obránce až k Patykovi, který jel sám na bránu, ale samostatný únik zakončil jen bekhendovou střelou do betonu!

55:55
    Hra se přesune před Lukeše, protože se hosté provinili proti pravidlům vyhozením přes všechny čáry.

55:39
    Piráti po inkasovaném gólu přiložili pod kotel, což dělá kladenským juniorům velké problémy.

54:02
    Adámek (CHM) inkasuje 10 minut osobního trestu za nesportovní chování.

54:02
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se poprvé v tomto utkání ujímá vedení! Havlůj řešil přečíslení 3 na 1 střelou z druhé vlny. Ta hostujícímu brankáři propadla za záda, kde byl připraven VINCENT KESZI, který svým druhým gólem rozjásal kladenský stadion. Bez asistence.

Jan Brabec

Góly a asistencie: 31. Keszi (Bláha, Havlůj), 55. Keszi – 25. Tupý (Részegh), 58. Kellerstein (Macháček, Tupý), 61. Hierman (Részegh, Páleník)

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Havelka, Chládek, Bunda, Matula, Malý – Hrabík, Piovarči, Slánský, Křepelka, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Janeček
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Běhulec, Páleník, Hierman, Hlaváček, Lidák, Novák, Smutný – Šťovíček, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Doležal, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz

Rozhodca: Battěk – Hrubec, Šmika