Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 6:5 (2:1 po s.n.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Jihlava – Hradec Králové 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Sparta Praha 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
cz Piatok 30.10.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 17. kolo

60:35
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutovští junioři nakonec dokázali potvrdit roli favorita, když porazili Rytíře v prodloužení. Rozhodující branku vymyslel Részegh, který z rohu hřiště narýsoval přihrávku přes brankoviště na najetého JAKUBA HIERMANA. Ten si sjel před branku od modré čáry a v klidu uklidil puk do odkryté klece domácích. Asistence: Tamás Részegh, Jan Páleník.

59:00
    Velká komplikace pro domácí. Havlůj (KLA) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

58:55
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Domácí platí za nevyužití obrovské šance Patyka inkasovaným gólem. Puk šel rychle po ose Tupý – Macháček – ADAM KELLERSTEIN. Poslední jmenovaný vzal zakončení na sebe a odrazem o tyč překonává Stahla. Asistence: Petr Macháček, Jiří Tupý.

56:23
    Kladenské nahození propadlo přes hostující obránce až k Patykovi, který jel sám na bránu, ale samostatný únik zakončil jen bekhendovou střelou do betonu!

54:02
    Adámek (CHM) inkasuje 10 minut osobního trestu za nesportovní chování.

54:02
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se poprvé v tomto utkání ujímá vedení! Havlůj řešil přečíslení 3 na 1 střelou z druhé vlny. Ta hostujícímu brankáři propadla za záda, kde byl připraven VINCENT KESZI, který svým druhým gólem rozjásal kladenský stadion. Bez asistence.

51:30
    Hosté si zahrají pětisekundovou přesilovku 5 na 3! Slánský (KLA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

49:35
    Havlůj (KLA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

38:55
    Bunda nyní měl obrovskou šanci. Kladenský obránce se dostal až před Lukeše, od jehož betonů se puk odrazil zpět na hůl domácího borce, který z nulového úhlu ještě přihrával zpět do brankoviště. Bohužel pro domácí se před brankou nevyskytoval žádný hokejista, který by puk uklidil do odkryté klece!

37:15
    Novákův velmi tvrdý pokus od modré dokázal na poslední chvíli koncem své lapačky vyrazit Stahl mimo tři tyče!

34:38
    Slánský (KLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

30:49
    Domácí srovnávají stav zápasu. Puk se dostal do klubka hráčů před brankou, ve kterém se nejrychleji zorientoval VINCENT KESZI, který puk poslal neomylně za brankovou čáru. Asistence: Štěpán Bláha, Petr Havlůj.

29:13
    Hierman (CHM) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

24:19
    Hosté využívají přesilovou hru, díky které jdou do jednogólového vedení! Részegh našel před brankovištěm volného JIŘÍHO TUPÉHO, jehož střela z bezprostřední blízkosti zapadla do hosrní části branky. Asistence: Tamás Részegh.

22:33
    Malý (KLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

20:24
    Havlůj v přečíslení 2 na 1 přihrával za sebe zadovkou, ale puk poslal jen do ležícího obránce!

16:55
    Hlaváček (CHM) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

16:55
    Další obrovská šance pro Kladno! Puk se po skrumáži v brankovišti Pirátů doklouzal až k Patykovi, ten před prázdnou bránou minul kotouč!

14:02
    Hajný(KLA) je vyloučen na 2 minuty + 10 minut osobního trestu za naražení zezadu.

06:37
    Malý (KLA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

03:37
    Keszi se po závaru v hostujícím brankovišti dostal k velmi nebezpečné dorážce, kterou likviduje Lukeš svým levým betonem!

Jan Brabec

Góly a asistencie: 31. Keszi (Bláha, Havlůj), 55. Keszi – 25. Tupý (Részegh), 58. Kellerstein (Macháček, Tupý), 61. Hierman (Részegh, Páleník)

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Havelka, Chládek, Bunda, Matula, Malý – Hrabík, Piovarči, Slánský, Křepelka, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Janeček
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Běhulec, Páleník, Hierman, Hlaváček, Lidák, Novák, Smutný – Šťovíček, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Doležal, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz

Rozhodca: Battěk – Hrubec, Šmika