Novokuzneck – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Čerepovec – D. Moskva 4:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Ufa 1:5 (kon.) | Záhreb – Togliatti 1:4 (kon.)

46:08
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, príliš veľa hráčov na ľade, presilovka pre Slovan.

37:55
    Sersen zhodil prilbu z hlavy jednému z hráčov hostí a hlavný rozhodca HC Slovan nekompromisne trestá, Michal Sersen, menší trest za hrubosť.

31:15
    Azevedo poslal v stredovom kruhu na ľad Tičara a za podrazenie dostal dve minúty, Slovan dostal od hostí ponuku k vyrovnaniu.

24:54
    Publikum píska a myslím si, že pod tlakom emócii oprávnene, Surového poslali za držanie arbitri von na dve minúty.

22:37
    Vzájomné vylúčenie po bitke, Šťastný a Jarullin, obaja po dve minúty za hrubosť, hráme štyria proti štyrom.

18:40
    Hákovanie v podaní Golubeva, presilovú hru si zahrá domáci tím, taký gól do šatne by sa zišiel veru.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 33. Barker (Kašpar) – 15. Tkačov (Gluchov, Rylov), rozh. náj. Malychin