Arnhem – Heerenveen 2:2 (kon.) | Nijmegen – Heracles 1:2 (kon.) | Eindhoven – Groningen 2:3 (kon.)
NEC Nijmegen
1:2 (1:0)
Heracles Almelo
cz Sobota 29.03.2014, 19:45 • De Goffert • Holandská Eredivisie

Dlouho to v Nijmegenu vypadalo, že si domácí z utkání po Higdonově trefě odnesou tři body. Jenomže, opak byl skutkem. Nejprve v 79. minutě vyrovnal Davidson a pak v 95. minutě rozhodl o vítězství Heraclesu Almelo Amoah. Hosté sice od 84. minuty hráli bez vyloučené te Wierika, přesto se ale přiblížili záchraně. Děkujeme za pozornost. (21:38:16)

90+6

90+5
    Heracles právě vstřelil branku!
    To je neskutečné a málokdo tomu na stadionu De Goffert věří. Všichni již čekali konec utkání, ale ten nepřišel a domácí ještě víc zabředli do současné krize. Bel Hassani si pustil míč kolem Nielsena, odcentroval na zadní tyč a tam se hlavou prosadil střídající MATTHEW AMOAH. Domácí během čtvrthodiny ztratili solidně rozjeté ujeté a inkasovali při vlastní přesilovce.

90+4
    Higdon zpoza šestnáctky z voleje vypálil pod břevno, kde zasáhl Pasveer.

90+3
    Pasveer pak zůstal ležet na hrací ploše a sudí Blom hru přerušil.

90+3
    To je neuvěřitelné! Castillion odstranil Pasveera a takřka prázdná branka zůstala před Rieksem, který ale neproměnil.

90+2
    Přišel ale faul a Nijmegen se rychle žene na útočnou polovinu.

90+2
    Hosté se snaží udržet míč u rohového praporku a dohrát zápas co nejdál od své branky.

90+1
    Bel Hassani navíc poté vybojoval pro hosty rohový kop.

90+1
    Castillion fauloval na útočné polovině Bel Hassaniho, Nijmegenu se dobrý výsledek vzdaluje.

90
    Soren Rieks navíc fauloval Schenkevelda a je dalším karetním hříšníkem tohoto utkání.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Heracles se ubránil a odkopl míč co nejdál.

89
    Hemlein odčinil své předchozí zaváhání a získal pro Nijmegen rohový kop.

88
    Geoffrey Castillion na poslední minuty na hrací ploše nahradí Alirezu Jahanbakhshe.

87
    Nijmegen vycítil šanci a pochopitelně se tlačí dopředu. Jeho snahu ale na chvíli přerušil Hemlein, jenž uspěchanou střelou z nějakých pětatřiceti metrů vysoko přestřelil Pasveerovo břevno.