Arnhem – Heerenveen 2:2 (kon.) | Nijmegen – Heracles 1:2 (kon.) | Eindhoven – Groningen 2:3 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (1:1)
SC Heerenveen
cz Sobota 29.03.2014, 18:45 • GelreDome (Arnhem) • Holandská Eredivisie

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (20:40:15)

SBV Vitesse Arnhem doma remizuje s SC Heerenveenem 2:2, oba soupeři se tak dělí o jeden bod do ligové tabulky. Jako první šli do vedení domácí, to když Nordfeldta překonal Havenaar. Za hosty ale postupně skóre otočili Finnbogason a Basacikoglu. Arnhem však zbraně nesložil a srovnal – v 67. minutě zařídil bod pro Vitesse Traore.

90+3
    Piazon však napálil jen zeď soupeře.

90+3
    Arnhem může rozhodnout utkání díky nebezpečnému přímému kopu...

90+2
    Nastavují se 3 minuty.

90+1
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Ziyech, přichází Slagveer.

89
    Žlutou kartu dostává Van Aken (SC Heerenveen).

88
    Utkání se blíží ke svému konci, Arnhem hraje s Heerenveenem 2:2. Podaří se někomu utkání rozhodnout? Mírnou převahu mají hosté.

86
    Žlutou kartu dostává Ziyech (SC Heerenveen).

85
    Žlutou kartu dostává Mori (SBV Vitesse Arnhem).

84
    Arnhem se však ubránil a vyráží do protiútoku, Piazon se na pravém křídle ale neprosadil.

83
    Roh pro hosty...

82
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Achenteh, přichází Vejinovič.

80
    Sám proti Velthuizenovi utíkal Basacikoglu, domácí gólman však Arnhem podržel!

78
    Heerenveen v posledních minutách tlačí svého soupeře, pád Finnbogasona v pokutovém území však pokutový kop znamenat nebude.