Manchester United – Aston Villa 4:1 (kon.) | Crystal Palace – Chelsea 1:0 (kon.) | Southampton – Newcastle 4:0 (kon.)
Stoke City – Hull City 1:0 (kon.) | Swansea – Norwich 3:0 (kon.) | West Bromwich – Cardiff 3:3 (kon.)
Arsenal – Manchester City 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
3:3 (2:1)
Cardiff City FC
Sobota 29.03.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Napínavý duel 31. kola Priemier Leaugue skončil zaslúženou remízou pre oba tímy. Videli sme zaujímavý futbal, v ktorom padlo 6 gólov. Myslím, že fanúšici si prišli na svoje hlavne v druhom polčase. Ja držím obom tímom palce pri hraní ďalších zápasov a zárovň sa s vami lúčim. Niekedy nabúce Dovidenia (18:04:38)

90+5
    Cardiff dal gól! Neuveritelné. Hráči Cardiffu po inkasovanom góle nesklonili hlavy a dokázili vyrovnať. MATS DAEHLI po náhravke nekompromisne premenil svoju prudkú strelu mierenú do ľavého vinkla.

90+4
    West Bromwich Albion dal gól! V poslednej minúte nadstaveného času sa zásluhou THIEVYHO BIFOUMA podarilo domácim skórovať a strhnúť tak vedenie na svoju stranu. V šestnástke si krásne prebral loptu a jedninú prekážku, brankára Marshalla dokázal prekonať.

90+3
    Bellamy v posledných minutách zobral zodpovednosť na seba a predral sa pred Foster. No ten mu v posledných sekundách loptu vypichol.

90+1
    Na konci riadnej hracej doby rozhodca zdvíha nad hlavu tabuľu s nadstavenými 4mi minútami.

89
    Hostia využívaju aj posledné striedanie. Nbaudený Whittingham nahradí na poly Medela.

88
    Ofsajd hostí. Ofsajdová pasca sa zaklapla na hosťujúcom Bellamym.

85
    Za unaveného Dorransa nastupuje do hry Gera.

85
    Tento vyrovnaný zápas sa nám pomaly schyluje ku koncu. Zostáva nám necelých 5 minút riadneho hracieho času. Podarí sa niektorému z tímov streliť víťazný gól alebo si body rozdelia ?

82
    Theophile-Catherine si po vzdušnom súboji vyžiadal opateru lekárov.

80
    Fostera ohrozil hosťujúci utočník. Vyslal nepríjemnú prízemnú strelu z uhla s ktorou si Foster poradil.

78
    Druhé striedanie na domácej strane. Z ihriska sťahuje tréner WBA mladého Vydru a nahradzuje ho Bifouma.

77
    Bellamy s bolestivou grimasou na tvári dáva signál zdravotníkom aby ho prišli ošetriť.

74
    O niečo podobné sa pokúšal na opačnej strane Doranns. No bez úspechu. Myslím, že sa ešte od Caulkera musí veľa učiť.

73
    Cardiff dal gól! Predsa len sa hosťom podarilo dohnať dvojgólové manko. Po zahratí priameho kopu, vyslal mendel center do vápna. Tu sa hlavou presadil STEVEN CAULKER a dáva hosťom šancu na víťazstvo.

72
    Napokon strieda aj mužstvo podporované domácimi fanúšikmi. Z pola sa porúča Amalfino nahradí ho Berahin.

70
    Cardiffu sa nedarí prekonať pozornú obranu WBA. Na zkorigovanie stavu majú ešte necelých 30minút riadneho hracieho času.

67
    A hráči Cardiffu znovu ukludňujú hru krátkymi prudkými nahrávkami a čakajú na správny moment zaskočiť brániacich súperov.

Denis Vaďovský

Góly: 2. Amalfitano, 9. Dorrans, 90+4. Bifoum – 30. Mutch, 73. Caulker, 90+5. Daehli

Karty:   64. Dorrans (WBA)

West Bromwich Albion: Foster – Reid, McAuley, Dawson, Ridgewell – Amalfitano (72. S. Berahino), Dorrans (85. Z. Gera), Sessègnon, Mulumbu, Morrison – Vydra (78. T. Bifouma).
    Náhradníci: B. Myhill – D. Lugano, L. O´Neil, Z. Gera, S. Berahino, T. Bifouma, K. Roofe.

Cardiff City FC: Cardiff City FC: Marshall – Théophile-Catherine, Caulker, Turner, Fábio (36. W. Zaha) – Taylor, Medel (87. P. Whittingham), Gunnarsson (46. M. Dæhli), Mutch, Bellamy – Campbell.
    Náhradníci: J. Lewis – J. Cala, P. Whittingham, D. Cowie, M. Dæhli, K. Jones, W. Zaha.

Rozhodca: Michael Oliver