Rapid Viedeň – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Grodig 4:0 (kon.) | Salzburg – Wacker 0:0 (kon.)
Wolfsberger – Neustadt 4:0 (kon.)
Rapid Viedeň
2:0 (2:0)
SK Sturm Graz
cz Sobota 29.03.2014, 16:30 • Gerhard Hanappi-Stadion, Vídeň • Rakúska Bundesliga

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji hezký zbytek dne. (18:27:46)

Je za námi zápas, ve kterém naprosto zaslouženě bere tři body za vítězství 2:0 domácí Rapid. Ten o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, kdy během dvou minut utekl svému soupeři na rozdíl dvou gólů. Ve druhé půli se Rapid soustředil především na obranu, o ofenzivní činnost se staral především aktivní Burgstaller, ten měl několik dobrých šancí, ale žádná se neujala. Najvětší šanci Sturm Grazu měl Berič, v pádu ovšem trefil pouze spojnici.

90+4
    Rapid v klidu kombinuje ve středu hřiště a nikam se nežene.

90+3
    V samém závěru ještě dostává žlutou kartu Madl.

90+1
    To bylo také to poslední, co Boyd v dnešním zápase udělal, nahrazuje jej Schaub.

90+1
    Nyní vystřelil Boyd, jeho přízemní střela gólem neskončila.

90
    Burgstaller se skvěle uvolnil v pokutovém území a dostal se ke střele, ta skončila těsně nad břevnem! Dobrou práci ale odvedl i Gratzei, jenž skvěle zmenšil střelecký úhel.

89
    Boskovic prováhal ten správný moment ke střele, poté sice reklamoval faul, o ten se ale samozřejmě nejednalo.

87
    Petsos opouští hřiště, zahraje si Boskovic.

86
    Hofmann fauloval na obranné polovině, může být ale v klidu, z přímého kopu k ohrožení branky nedošlo.

85
    Na Gerhard-Hanappi stadionu panuje skvělá atmosféra, domácí fandové si zápas užívají.

84
    Hölzl odkopl míč do autu, Rapid tak bude vhazovat.

83
    Střelecký pokus zaznamenal Schmerböck, přestřelil však.

82
    Do hry se zapojuje i Novota, ten ihned odkopává míč před dotírajícím Beichlerem.

81
    Uvidíme, co přinese posledních devět minut, Rapid hru zatím s přehledem kontroluje.