Sochaux – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Toulouse 2:2 (kon.) | Évian TG – Monaco 1:0 (kon.)
Montpellier – Valenciennes 0:0 (kon.) | Nantes – Bordeaux 0:0 (kon.) | Remeš – Lorient 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:1)
FC Lorient
cz Sobota 29.03.2014, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:58:13)

Utkání sledovalo 14 546 diváků.

Zápas je u konce a týmy se rozešly smírně po remíze 1:1. I ve druhé půli pokračovali domácí v nátlaku a velice brzy se dočkali vyrovnání. Ve 48. minutě se tvrdou ranou prosadil Fortes a nastartoval snahu Remeše o tři body. Jenže žádná další akce už nebyla zdárně dotažena do konce, takže Lorient si odváží trochu překvapivě bod.

90+3
    Zřejmě poslední možnost na změnu skóre zahodil Ayité, když se obtočil kolem svého strážce a tvrdou ránu poslal asi metr vedle levé Audardovy tyče!

90+3
    Neuspěl ani na druhé straně Aboubakar, Agassa byl u tyče včas.

90+2
    Ze střední vzdálenosti nasadil k tvrdé střele Courtet, rána však byla sražena a tím ulehčila Audardovi práci.

90+1
    Po běžeckém souboji zůstal na trávníku domácí Krychowiak, chytly ho křeče.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Vrcholí tlak Remeše, Signorinova přihrávka končí u gólmana Audarda.

89
    Rohový kop domácích nepřinesl žádný vzruch, co teď předvedou hosté?

88
    Poslední střídání na straně Lorientu, Mathieu Coutadeur jde dolů, zápas za něj dohraje Rafidine Abdullah.

87
    Rozhodčí pro to vše neměl pochopení a Grzegorz Krychowiak se stal dalším držitelem žluté karty.

86
    Domácí Krychowiak se zřítil v pokutovém území, pokoušel se vymodlit si pokutový kop a vzápětí se dostal do menší strkanice s Ecuele Mangou.

85
    Ve velice nadějné pozici byl Courtet, jenže jeho střela pravačkou vzala opačný směr a stočila se od branky.

84
    Domácí publikum žene své oblíbence do útoku, ti si ale dávají docela načas.

83
    V posledních minutách vidíme spíše boj o každý metr. Hosté by neradi přišli o bod a tak se snaží rychle přistupovat k hráčům Remeše.

81
    V hledišti to jen zahučelo zklamáním, neboť de Préville se sice dokázal dostat na levé straně za obranu, jenže jeho centr totálně postrádal přesnost.

81
    Máme tu poslední desetiminutovku utkání, uvidíme, zda se některému z týmů podaří strhnout vedení na svou stranu.