Rapid Viedeň – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Grodig 4:0 (kon.) | Salzburg – Wacker 0:0 (kon.)
Wolfsberger – Neustadt 4:0 (kon.)
Admira Wacker Mödling
4:0 (2:0)
SV Grodig
cz Sobota 29.03.2014, 19:00 • BSFZ-Arena • Rakúska Bundesliga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Utkání je už pouze minulostí. V úvodu zápasu to tak nevypadalo, ovšem po první brance domácích se zápas změnil v jasnou záležitost. V prvním poločase se prosadili Katzer a Schicker. Ve druhé půli ještě branku přidali Schick a Sax a to znamená jediné, domácí vítězí 4:0 a připisují si hodně důležité tři body do tabulky, pro hosty veliká ztráta v boji o evropské poháry.

90+1
    Zápas už dohrávají domácí s míčem na svých kopačkách, hlavní sudí nastavil jednu minutu a ta vyprší každou chvíli.

90
    Admira právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají ještě jednu branku! Rychlý brejk zakončil MAXIMILIAN SAX, který tak už jen kosmeticky upravuje skóre, 4:0!

89
    Hosté vybojovali ještě v závěru zápasu rohový kop.

87
    Tak přece jenom mohli hostující fotbalisté vstřelit branku. Míč dostal na hranici velkého vápna Domoraud, který měl hodně místa, Jeho pokus ale končí vedle brány Kuttina!

86
    Grödig už úplně rezignoval a nevypadá to, že by dnes hosté měli vstřelit nějakou branku.

85
    Útočný faul odpískán Trdinovi, kterému se tento verdikt vůbec nelíbí.

84
    Hosté se dostávali do zajímavého přečíslení, nevyřešili ho ale dobře, poslední přihrávka mířila do ofsajdu.

82
    Míč si postavil Correa, jehož pokus zastavila dobře postavená zeď.

81
    Perchtold vybojoval přímý kop z velmi přijatelné pozice pro Grödig.

80
    Utkání už se spíše jen z povinnosti dohrává, o vítězi je totiž rozhodnuto.

79
    A je to právě Correa, který hned vzápětí také vidí žlutou kartu. Hostujícímu útočníkovi dnes zápas vůbec nevychází.

78
    Hodně nepřesný pokus teď směrem na domácí bránu vyslal Correa.

77
    Je tomu tak, dohráno už má autor zatím poslední branky Schick, toho na závěr zápasu nahradí Sax.

76
    V ofsajdovém postavení Correa a vypadá to, že domácí využijí i posledního střídání.

75
    Grödigu nelze upřít snaha, zatím je to ale málo.

73
    Řekl bych, že je rozhodnuto! Míč nyní dostal THORSTEN SHICK, který to udělal velmi šikovně, nejprve si položil hostujícího obránce a následně technickou střelou překonává Kuttina, 3:0!

72
    Druhé střídání na domácí straně, za hřiště míří Schicker, opačným směrem pak Sulimani.