Arnhem – Heerenveen 2:2 (kon.) | Nijmegen – Heracles 1:2 (kon.) | Eindhoven – Groningen 2:3 (kon.)
PSV Eindhoven
2:3 (2:2)
FC Groningen
cz Sobota 29.03.2014, 20:45 • Philips Stadion, Eindhoven • Holandská Eredivisie

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji dobrou noc. (22:48:55)

Zajímavý duel skončil. Po prvním poločase svítilo na ukazateli skóre 2:2. Ve druhé půli se povedlo hráčům Groningenu vstřelit třetí a zároveň vítězný gól. Po dobře zahraném volném přímém kopu se prosadil Chery. Ve zbytku utkání přišly dva velmi sporné momenty, nejprve ruka van der Veldena v pokutovém území a zákrok Bizota na Depaye, rozhodčí penaltu v obou případech neodpískal.

90+4
    Obraně Groningenu se povedlo odpálit míč do bezpečí.

90+4
    Hraje se už chvíli přesčas, sudí totiž nastavil 3 minuty, PSV ale ještě bude zahrávat rohový kop.

90+3
    Locadia se do zakončení nedostal, míč má pod kontrolou Zoet.

90+2
    Dobře hrajícího Kostiće nahrazuje Kirm.

90+1
    Z přímého kopu vystřelil Depay, vysoko přestřelil.

89
    Depay pelášil sám na Bizota, před nimž si míč posunul do boku, Bizot se snažil zasáhnout míč ještě nohou, místo toho ale podrazil Depaye, penalta se nepíská ani tentokrát!

88
    Eindhovenu už mnoho času nezbývá, dočkáme se vyrovnání?

87
    Poslední střídání PSV, sednout si jde Hiljemark, zahraje si Maher.

86
    Van der Velden zahrál ve vlastním pokutovém území rukou, penalta to ale není, hlavní sudí si toho nevšiml!

85
    Hráči Eindhovenu sice obléhají pokutové území Groningenu, chybí tomu však zakončení.

83
    Kostić se prodral po levé straně a nebezpečně vypálil, Zoet míč vyrazil pouze před sebe, kde číhal Zivkovic, ještě před ním se naštěstí po Eindhoven povedlo Rekikovi odpálit míč do bezpečí.

82
    Fanoušci PSV nejsou příliš slyšet, právě teď by potřebovali hráči domácího celku povzbudit.

82
    Dobrou střelou z dálky se prezentoval Chery, Zoet si však s tímto pokusem věděl rady.