Gent – Charleroi 2:1 (kon.) | Kortrijk – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Lierse – Leuven 0:0 (kon.)
Mons – Oostende 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (1:2)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 01.03.2014, 20:00 • Freethiel • Belgická Jupiler Pro League

90+2
    Hraje se stále v neuvěřitelném tempu. Brankář hned vybídl spoluhráče do protiútoku, na druhé straně musel další skvělý zákrok tasit Bossut.

90
    Žlutou kartu dostává Veselinović (KV Red Star Waasland).

88
    Skvěle se teď blýskl gólman hostů Bossut, když brilantním zákrokem zlikvidoval silnou střelu Oumaroua, který postupoval téměř sám na branku.

84
    Žlutou kartu za nesportovní chování v podobě zabránění soupeři ve vhození autu vidí hostující Verboom.

83
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Hazard, přichází Leye.

79
    Žlutou kartu dostává hostující Colpaert za nebezpečný kop do před sebe stojícího Oumaroua. Ten zůstává už druhou minutu ležet na trávníku.

60
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Bongonda, přichází Naessens.

59
    I tentokrát byl inkasovaný gól pro onen tým budíčkem. Krátce po inkasované brance mohlo Zulte znovu odskočit. První střela fotbalistů v rudých dresech ale byla zblokována, druhou skvěle vyrazil gólman a třetí pokus skončil nad břevnem.

57
    Waasland právě vstřelil branku!
    Jeden z mnoha přímých kopů z poloviny hřiště vynesl domácím ovoce. Na centr si počkal nejlepší střelec týmu DALIBOR VESELINOVIĆ, který nastoupil na druhý poločas, a svým 8. ligovým gólem srovnává hlavou skóre.

46
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Demjan, přichází Veselinović.

45
    Žlutou kartu dostává Hazard (SV Zulte-Waregem).

23
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté jdou znovu do vedení. Po načechraném centru Thorgana Hazarda z pravé strany se hlavou z pár metrů prosadil IDRISSA SYLLA. Pro Hazarda to je už druhá asistence v zápase.

16
    O to překvapivější je srovnání skóre. IVAN TRICKOVSKI vstřelil na chlup stejný gól jako o několik minut dříve Kums. Taktéž napřáhl zpoza hranice pokutového území a jeho střela zapadla do horního rohu ke vzdálenější tyči.

10
    Jako blesk z čistého nebe přišel vedoucí gól Zulte. V posledních minutách byli aktivnější domácí, jenže Waregem rozjel nenápadnou akci, kdy se však dostal až k hranici soupeřovy šestnáctky, odkud napřáhl SVEN KUMS a jeho střela zapadla přesně do pravého horního rohu Coosemansovy branky.